Газобетон - ідеальне рішення для створення житлового будинку

У будівельній сфері великою популярністю користується зведення житлових або комерційних об'єктів за допомогою газобетонних блоків. Для створення такого матеріалу використовується кварцовий пісок, високоякісний цемент і різні добавки, що сприяють утворенню газу при контакті з рідиною. Це може бути, наприклад, дрібно-діспенсерний алюміній або лужної цементний розчин. Добавки зазвичай випускаються у формі паст або суспензій, які спрощують виробничий процес з виготовлення газоблоків.

Вы решили заняться своим бизнесом и открыть магазин или обновить и сжделать ремонт, компания "ДКО-Ремонт", предлагает свои профессиональные услуги. Рзнакомиться с услугами Вы можете на www.dko-remont.kiev.ua/info/magaziny.html, здесь все подробно рассказано, а если у вас возникли вопросы, звоните и специалисты вам ответят.

Створення легкого стінового матеріалу проводиться в кілька етапів. Спочатку всі сухі інгредієнти перемішуються. В отриманий склад додається вода, після чого розчин переміщається в спеціальні форми. Всі отримані заготовки обробляються водяною парою в автоклавних установках з високим рівнем температури і тиску. Це надає їм особливу міцність і точність геометричних розмірів.

Одним з головних переваг газобетонних блоків є недорога вартість. Робоча кошторис виходить майже в три рази дешевше, ніж створення житлових будівлі з цегли або дерева. Для більшості спеціалізованих компаній будівництво будинків з газобетону є основним напрямком діяльності. Вони не вимагають споруди потужних дорогих фундаментних систем, так як відрізняються надзвичайною легкістю. При створенні стін економиться будівельний розчин. Матеріал відрізняється абсолютною рівністю, тому для декоративної обробки робочих поверхонь потрібна мінімальна кількість матеріалів.

Блоки з газобетону характеризуються високими теплоізоляційними показниками. Вироби майже на 90% складаються з повітряних осередків, тому вважаються ідеальним термозащитним матеріалом. Його застосування в будівельній сфері дозволяє відмовитися від додаткової обробки несучих конструкцій, а також економити кошти на оплату майбутнього опалення будівлі.

Газобетонні блоки вважаються одними з лідерів по звукоізоляційним показниками і рівнем пожежної безпеки. У матеріалі немає легкозаймистих компонентів. Більш того, він перешкоджає поширенню виник загоряння. Захист від проникнення стороннього шуму дозволяє створювати максимально комфортні умови для відпочинку в житловому приміщенні. Матеріал надійно захищає споруди від накопичення вологи, завдяки своїм ПАРОПРОНИКНА властивостями.

Похожие страницы: