Будівництво Фундамента дачних будиночків

Наклеивание заплаток – маяков с целью проследить за стабильностью фундамента У силу свого призначення дачний фундамент постійно піддається істотним навантаженням, під впливом яких він втрачає свою міцність або навіть повністю виходить з ладу.Його пошкодження супроводжується появою тріщин у стінах будинку, порушенням роботи комунікацій і, в найгіршому випадку, повним руйнуванням будівлі.

 

Для того щоб попередити ці сумні наслідки, необхідно постійно стежити за станом будівлі.Існує досить точно певне коло «симптомів захворювання», що попереджають про необхідність негайно провести ремонт фундаменту дачного будинку.

 

Ознаки, що свідчать про необхідність провести ремонт

 
   
 • у стінах будови з'являються і розростаються тріщини;
 •  
 • виявляється перекіс вікон і дверей;
 •  
 • ганок або сходи в будинку змінює своє положення;
 •  
 • періодично затоплюється підвал або нижній поверх;
 •  
 • видима частина фундаменту розтріскується або руйнується.
 •  
 

Зазначені явища не завжди свідчать про необхідність ремонтувати фундамент, іноді вони - наслідок незначного зсуву підстави.Необхідно простежити за розвитком ситуації і переконатися в тому, що, зрушивши, несуча частина будови знову зайняла стійке положення.

 

Здійснити первинний контроль за цим процесом можна за допомогою так званих маячків. Примерная схема ремонта-укрепления поврежденного участка ленточного фундамента Вони являють собою паперові або гіпсові «заплатки», що наклеюються на тріщини.На маячки рекомендується зазначати дату установки.

 

Якщо протягом короткого проміжку часу тріщина продовжує розширюватися (про що свідчать разрушившиеся заплатки), необхідно подбати про ремонт фундаменту.Якщо ж протягом декількох днів заплатки зберігаються в первинному положенні, можна з високим ступенем вірогідності припустити, що кладка стабілізувалася, і ремонт заснування в найближчому часі не буде потрібно.

Возможно, вам понравится:

дача своїми руками 2
дача своїми руками 2

Ціни на житло в Мурманську майже зрівнялися з петербурзькими - Російська газета
Для зими namečena оренди 12 kvartirnogo trehétažnogo будинку на вулиці Полярні Зорі.Наприкінці року передбачається закласти підвалини для ще однієї пари малоповерхівок на 72 квартири, які планується побудувати до осені 2015 року.Прилеглу територію впорядкують - на ній ..

Переваги гвинтового фундаменту - Блог Челябінськ
Гідність .. vintovogo фундамент.Першим пунктом треба поставити швидкість зведення конструкції. У порівнянні з іншими видами основ, фундамент на металевих палях вимагає набагато меншого часу, тому його часто використовують для будівництва dačnyh domikov.


Похожие страницы: