ВИБИРАЄМО ПРОЕКТ ОДНОПОВЕРХОВОГО БУДИНКУ

Купить тепловой насос для дома вы можете на n-energy по самой выгодной цене.

Всім добрий день, сьогодні нашою темою розмови буде проект одноповерхового будинку, його плюси і мінуси:

Отже, звичайно, коли ми вибираємо проект приватного будинку або котеджу, за точку відліку ми повинні приймати габаритні розміри земельної ділянки, виділеної для будівництва та обслуговування заміського будинку. Тут кількість пропонованих проектів одноповерхових будинків дає простору для маневру. Наприклад, ми вільно можемо знайти типовий проект, так званого одноповерхового дачного будинку , починаючи з 38 кв. м. загальної площі і це може стати для деяких знахідкою:

- малі габаритні розміри будівництва, орієнтовно 5х8 м.п. .;

- можливість побудови одноповерхового будинку на стиснутому земельній ділянці, розташованій в дачному кооперативі. Необхідний розмір ділянки для будівництва одноповерхового приватного будиночка за типовим проектом може бути 13 х 14 м.п., і в цьому випадку будуть дотримані всі нормативні вимоги по відступами від кордону ділянки.

- низька вартість будівництва, яка в середньому становить приблизно 13 000 у.о.

- мала кубатура будинку дозволить знизити витрати на опалення.

- вся споруда розташована в одній площині, виключаючи ступені і сходи.

Тут ми повинні розуміти, що, маючи всі перераховані переваги проекту одноповерхового приватного будинку, очікувати від нього чогось надприродного не доводиться:

- прийняти і розмістити друзів великою галасливою компанією буде дуже складно.

- типовий проект одноповерхового будинку придатний для комфортного проживання двох дорослих людей і короткочасного перебування гостей до чотирьох чоловік.

Але не будемо передчасно засмучуватися. Вже згадана нами лінійка проектів одноповерхових будинків дає нам велику можливість вибору і тут ми можемо розглядати вже будь-які варіанти, як за габаритними розмірами, так і площі приватного будинку. Головною перевагою типових проектів заміських одноповерхових будинків, безсумнівно є відсутність ступенів, розташування всіх приміщень і камінної зали в одній площині, просторі і світлі кімнати. А коли до складу типового проекту приватного будинку входить гараж на одну або дві машини, будинок стає ще більш функціональним.

Будівництво одноповерхових типових будинків носить більш простий характер з точки технічної складності, дозволяє уникнути застосування складних і громіздких машин і механізмів, знижуються витрати на внутрішні інженерні мережі, тим самим роблячи їх більш доступними для споживача. В подальшому технічне обслуговування буде проводиться з найменшими труднощами і витратами, так як всі ці типові проекти одноповерхових будинків мають малу висотність по співвідношенню до загальної площі. До заміським одноповерхових будинків в рамках ландшафтного дизайну досить просто організувати примикають відкриті майданчики з різним функціональним призначенням, в тому числі для відпочинку на шезлонгу під парасолькою. При організації низькорослих посадок ви будете насолоджуватися з віконця свого затишного будинку шелестом листя і квітами.

Похожие страницы: