Створиння газону і квітника на ділянці

Зелений газон є невід'ємною частиною будь-якого присадибної ділянки, він не тільки надає йому яскравий і закінченого вигляду, а й виконує безліч додаткових корисних функцій.

Профессиоанльный ландшафтный дизайн днепропетровск,который будет радовать вас долгое время.

Якісний газон не тільки радує око свого господаря і його гостей, а й ефективно очищає повітря від пилу, зменшує рівень шуму з вулиці і є ідеальним місцем для спортивних занять та прогулянок на відкритому повітрі.

Посадка газонів

Сучасні технології посадки газонів і їх велика різноманітність дозволяють вибрати саме той варіант зеленого лужка і її експлуатаційні характеристики, які найбільш відповідають всім вашим вимогам.

Залежно від того, як буде експлуатуватися газон , ви можете вибрати різні його види, які передбачають певні тонкощі в догляді і використанні:

Килимові газони, які потребують більш ретельного догляду і дають рівне зелене покриття;

Паркові газони, стійкі до змін погодних умов і володіють хорошою посухостійкістю;

Лугові газони дуже добре підходять для проведення відпочинку на них і мають гарний зовнішній вигляд;

Спортивний газон - найстійкіший до механічних навантажень, який зберігає свій первісний вигляд навіть після активних спортивних занять на ньому.

Дуже зручний для швидкого облаштування ландшафту сучасного вигляду - рулонний газон. Рулонний газон являє собою готовий дерен з ідеально рівною травою, який згорнутий в рулон і повністю готовий до установки на ділянці. Досить підготувати підставу, розкачати рулон, і ось рівне і зелене покриття готово!

Будь-який вид газону, якщо ви хочете зберегти його в хорошому стані, вимагає відповідного догляду, що полягає в його своєчасної та регулярної стрижці, підгодівлі і забезпеченні необхідною кількістю вологи.

Посадка квітників і розаріїв

Квіти є обов'язковим елементом будь-якого садового ділянки. Красиво підібрані і правильно висаджені квіти надають яскравості всього навколишнього ландшафтного дизайну, створюють гарний настрій і піднесений душевний стан. При всій видимій простоті влаштування квітників і розаріїв - це складний творчий процес, який вимагає високої кваліфікації дизайнера і наявності спеціальних знань.

Грамотно складений квітник, форми і розміри якого можуть бути найрізноманітнішими, за рахунок використання декількох видів рослин на ньому, може безперервно цвісти з ранньої весни до пізньої осені, надаючи неповторний шарм вашій ділянці. Необхідною умовою успіху при створенні квітників і розаріїв є хороші знання всіх особливостей рослин. Важливо враховувати висоту, діаметр, терміни цвітіння, сприйнятливість до світла і тіні, "ужіваемость" з іншими рослинами і багато інших чинників, від чого напряму залежить зовнішній вигляд вашого квітника і інтенсивність його цвітіння.

Похожие страницы: