Спліт-система або моноблок - вибираємо кондиціонер і Кондиціонери Toshiba

ід атмосфери в квартирі багато в чому залежить якість життя людини. З наближенням спекотного літа помічником в створенні досить комфортних умов для проживання і роботи може стати кондиціонер. До речі, він стане в нагоді і в затхлій міжсезоння, коли на вулиці і в приміщенні вже холодно, а центральне опалення ще не включено.

Якісні Кондиціонери Toshiba, ви можете придбати на нашому сайті за вигідною ціною.

Перш, ніж вибрати підлоговий (мобільний) кондиціонер, необхідно визначитися з місцем установки. Він повинен розташовуватися біля вікна: труба, яка буде виводити повітря, обов'язково повинна бути на вулиці. Апарат під час роботи утворює конденсат, його слід час від часу виливати. Такі моделі не вимагають професійного монтажу, їх можна пересувати, однак вони досить гучні. Ціна цих кондиціонерів вигідно відрізняється: вони стоять на порядок дешевше спліт-аналогів.

А ось спліт-системи встановити без професійної допомоги монтажників не вийде. Складається агрегат з двох блоків, галасливий розташовується на вулиці. Це досить популярний тип кліматичних приладів. Ціна кондиціонера досить висока, але він має безліч корисних в побуті функцій: користувач може налаштовувати температуру, потужність, встановлювати особливий режим (наприклад, для роботи вночі), використовувати для настройки пульт і таймер.

Зустрічаються сучасні пристрої, які споживають порівняно мало енергії, іонізують повітря, очищають від пилу, працюють з різними фільтрами, наприклад, антиалергенними. Продуктивність агрегату залежить від площі, сторони, на яку виходять вікна, кількості працюючої техніки в квартирі, числа осіб, які будуть перебувати в приміщенні. Чим вище ці показники, тим потужнішим має бути апарат, а ціна кондиціонера - більше.

Похожие страницы: