Прокладаємо електропроводку самостійно

Для того, що б самостійно прокласти електропроводку в своїй квартирі або будинку, вам знадобитися знати наступне. Для початку слід вибрати перетин кабелю, який ви будете прокладати, а для того, що б якомога раціональніше це зробити, потрібно визначити, яке навантаження буде подаватися на вашу електропроводку. Хотілося б дати пораду, для проводу перетином в 1 квадрат оптимальною вважається навантаження в півтора кіловата.

Хотите повысить свои знания с электробезопасности, на сайте http://profiteh.ua/ru/programm/elektrobezpeka-i-v-grupi-dopusku-2/ Вы сможете пройти обучение.

Далі потрібно прочистити те місце де буде прокладатися гілки вашої електропроводки, аж до його підстави, не має значення, що це буде бетон, цегляна кладка і т.д. Після потрібно розмітити стіни, де будуть ходити ваші дроти, де будуть встановлені світильники, розетки і вимикачі. Так само не забудьте найголовніше, а саме визначитися, де буде розміщуватися ваш електрощит.


Відразу варто підготувати інструмент, за допомогою якого ви будите робити електромонтажні роботи. Отже, вам знадобиться:
- Кабель потрібного перетину і довжини;
- Якісний перфоратор;
- Бетонний бур, діаметром в 6 мм;
- Гофровані труби для прокладки електропроводки в стіні;
- Перфорована стрічка.

Так само варто зауважити, що прокладка майбутньої електропроводки здійснюється в певній послідовності. Спочатку прокладається одна гілка кабелю, зверху неї інша, третя і т.д .. Відразу наріжте гофровану трубу, при її розмітці не користуйтеся рулеткою, так як є велика ймовірність, що ви помилитеся. Краще просто прикласти трубу до стіни, відзначити і відрізати. Не варто прокладати проводку, прям під стелею або підлогою, потрібно відступити 250 мм. У той момент, коли ви будите монтувати підставу під розетки або вимикачі не забудьте залишити 10 - 15 см дроти, для подальшого підключення самого вимикача або розетки.

Похожие страницы: