Основні вимоги каркасною технологією будівництва

Перспективна технологія будівництва каркасного будинку все більше завойовує популярність серед людей, які мріють обзавестися власним будинком. Дана технологія використовується не тільки в таких країнах, як США і Канада, але також і в європейській частині світу.

Найти человека по интересам вы сможете на VipLviv.com и начать общение, которое перерастет в отношения.

З кожним роком ця технологія будівництва вдосконалюється завдяки різного роду нововведень. Наприклад, якість використовуваного матеріалу більш високе або ж під час зведення будівлі використовують більш сучасну техніку. Таким чином, каркасні будинки почали будувати навіть у північних районах Австралії, а також на території Аляски.

Будівництво каркасних будинків під ключ можливо тільки в тому випадку, якщо будуть виконані всі основні вимоги, які спрямовані на створення якісних і довговічних будівель.

Перше, на що необхідно звернути увагу - це якість використовуваних пиломатеріалів. Важливо пам'ятати, що матеріали повинні бути добре висушеними, оскільки, непросушених деревина призведе, в подальшому, до зміни каркаса будинку. А це загрожує викривлення підлог, стін і інших несучих конструкцій. Вихід з цього становища є - потрібно заздалегідь придбати пиломатеріали і сушити їх під своїм контролем. Також, можна купити вже готовий клеєний брус, в основному, його виготовляють з добре просушеної деревини. Міцність клеєного бруса приблизно така ж, як і у цільної деревини.

Одне з хибних думок, що будівля не потребує укосину і розпірках, так як жорсткості конструкції додасть обшивка будинку. Але мало хто враховує, що з часом обшивка може відходити від всієї конструкції будинку, що згодом призводить до перекосу будівлі. Ось чому так важливо робити розпірки і укосіни.

Важливою вимогою, що висуваються для будівництва каркасного будинку, є вибір утеплювача. Як утеплювач стін використовують жорсткий матеріал, так як пінопласт або екологічна вата. Показник щільності даних матеріалів повинен бути не менше 40 одиниць. Для утеплення підлоги і перекриттів використовують рулонну мінеральну вату.

Найбільш важливим моментом під час будівництва будинку є перевірка можливого витоку тепла за допомогою тепловізора. Особливу увагу варто приділити таким місцям:

вікна;

двері;

стики стін і підлоги.

Взявши до уваги всі перераховані вище вимоги, будьте впевнені, що будинок буде побудований якісно.

Похожие страницы: