Модні чоловічі стрижки

Новий рік - нова стрижка. Такий підхід цілком виправданий в сучасному світі, де модні тенденції змінюють один одного з величезною швидкістю. Якщо раніше мода змінювалася приблизно раз на десятиліття, то зараз стилісти кожен новий сезон пропонують щось цікаве. Модна чоловіча стрижка - прекрасний спосіб не тільки продемонструвати свій персональний стиль, але і можливість показати, що ви стежите за трендами, а значить завжди і в усьому йдете в ногу з часом. Не варто забувати, що саме зачіска грає ключову роль в створенні іміджу.

В барбершоп киев профессоинальные парикмахеры, которые делают оригинальные мужские стрижки.

Як індивідуально підібрати підходящу модну чоловічу стрижку

1. Враховуйте свій стиль життя, професію і вік. Екстравагантна чоловіча зачіска прикрасить представників творчих професій, а ось для більш консервативних спеціальностей краще вибрати класичну стрижку. Молоді люди більш схильні до експериментів з іміджем і зачісками, а людям у віці краще визначитися з якимось постійним стилем.

2. Тип зовнішності. Структура і будова волосся, ваш овал обличчя, теж впливають на вибір відповідної модної зачіски. Перед тим як починати стрижку, проконсультуйтеся з грамотним стилістом.

3. Не забувайте, що за коротким волоссям доглядати просто, а ось стрижки на середні волосся, з текстурованими пасмами або градуировкой вимагають більше догляду. Можливо, таку зачіску вам доведеться укладати кожен день. Так що заздалегідь оцінюйте свої сили і час.

4. Але ще більш уважного догляду вимагає борода. Вона на піку модних тенденцій, але не забувайте за нею ретельно доглядати.

Короткі чоловічі стрижки

Короткі чоловічі стрижки найменше вибагливі у догляді, тому багато їх люблять. Але варто зазначити, що короткі чоловічі зачіски не на вершині модного Олімпу. Коротке волосся, стрижки під машинку, що нагадують армію, стилісти рекомендують замінити модними чоловічими зачісками з середньою довжиною волосся. У число модних чоловічих стрижок входять і зачіски, що включають різну довжину волосся. Наприклад, якщо ви коротко стрижете віскі (або навіть виборювати їх), на верхівці і тім'ї слід залишити волосся довше, ніж на скронях.

Стилісти і перукарі можуть розповісти вам про тонкощі і відмінності між видами модних коротких чоловічих стрижок. Не вдаючись в усі подробиці, відзначимо, що молодіжні короткі стрижки "їжачок", "бокс", "напівбокс" мають своїх фанатів з-за простоти і зручності в догляді, які вони забезпечують. Ще один модний тренд в коротких чоловічих стрижках - фігурно виголені скроні, зверніть на цю модну фішку року свою увагу.

Похожие страницы: