Ключові параметри вибору точкових світильників

Світлодіодні точечні світильники є найбільш підходящий варіант для монтажу в різні поверхні, так як вони практично не продукують тепло, а відповідно, і не нагрівають прилеглі поверхні. Крім того, даний вид джерела світла споживає мало енергії, що нітрохи не позначається на якості освітлення. Навпаки, освітлювальні прилади на базі діодів характеризуються найбільш високим рівнем інтенсивності світіння.

Самые лучшие точечные светильники на нашем сайте по выгодной цене.

Для яких завдань використовуються?

Точкові світлодіодні світильники сьогодні застосовуються в якості підсвічування об'єктів різного цільового призначення. Це може бути приватне житло, цивільне, адміністративне приміщення, а також магазин, ресторан, бар, каф, рекламні щити і вивіски, виставкові зали.

Основне призначення таких освітлювальних приладів - підсвічування локального типу. При бажанні і наявності коштів можна організувати і основне освітлення за допомогою вбудованих конструкцій світильників.

Встановлюються такі виконання на будь-яких поверхнях: стіни, стелі, навіть підлоги. Крім того, вбудовані прилади нерідко монтуються в предмети меблів, інтер'єру. При організації системи освітлення громадських приміщень такі світильники задіють для підсвічування торгового устаткування, виставкових щитів.

Варіанти конструкцій

Класифікація точкових освітлювальних приладів здійснюється на основі відмінностей в пристрої:

поворотні;

неповоротні.

Величезною перевагою, яке виділяє вбудовуються виконання поворотного типу, є здатність змінювати напрямок світлового потоку. Системи освітлення з використанням таких конструкцій набагато ефективніше. Сам же прилад даного виду легко управляється за допомогою повороту внутрішнього кільця механізму, де встановлена лампа.

Вбудовувані світильники представлені широким асортиментом моделей з плафонами різних форм і конфігурацій. Це можуть бути міні-люстри, які є тими ж точковими приладами, тільки вони оснащені звисаючими кришталевими елементами. Принцип монтажу таких виконань аналогічний тому, що і у випадку зі звичайним вбудовуваним світильником.

Похожие страницы: