Гідроізоляція плоскої покрівлі

Плоскі покрівлі отримали свою назву завдяки горизонтальному розташуванню поверхні. Така конструкція надає ряд переваг, в тому числі і можливість використовувати її для облаштування додаткової площі і функціональної зони.

Мы оскществляем Вывоз строймусора быстро и качественно.

Порівняно з скатними варіантами, плоскі покрівлі, як правило, дешевше, конструктивно простіше, їх легко монтувати і простіше обслуговувати. Однак у плоских покрівель є один недолік - вони більше схильні до дії вологи, появи протікання, причиною чого є занадто малий або відсутній ухил поверхні. Тому одним з основних етапів її будівництва і облаштування є надійна гідроізоляція плоскої покрівлі.

Конструктивні особливості плоских покрівель такі, що для гідроізоляції конструкції необхідний інший підхід до підбору матеріалів для виконання покрівельних робіт. Захист від води повинна відповідати ряду вимог, в тому числі бути однорідною, безперервної, без наявності відкритих швів. Особливе місце на ринку покрівельної гідроізоляції належить таким сучасним інноваційним покрівельних матеріалів, як поліуретанові суміші холодного затвердіння. Поліуретанові мембрани наносяться єдиним полотном без швів на будь-яку площу, забезпечуючи високоякісне ефективне і довгострокове покриття, стійке до дії вологи і негативному впливу навколишнього середовища. Сучасну гідроізоляційну продукцію високої якості пропонує компанія Maris Polimers. Це одне з найбільших підприємств з виробництва рідких поліуретанових продуктів для гідроізоляції, поліуретанових смол для потреб будівництва.

Для гідроізоляції плоских покрівель використовується один з продуктів компанії - поліуретановий праймер MARISEAL 250 холодного застосування. Цей гідроізоляційний матеріал застосовується в рідкому вигляді, він твердне при вступі в реакцію з вологою. Склад легко наноситься за допомогою валика або розпилювача, створюючи високоміцне безшовне покриття, стійке до впливу стоячої води, перепадів температур, помірним механічним навантаженням.

Вибір якісної гідроізоляції - перший крок до ефективного захисту плоскої покрівлі від вологи і інших негативних чинників. Без виконаної належним чином гідроізоляції, будь-яка покрівля з великою ймовірністю буде протікати, вода може зруйнувати основу даху і стін. Якщо покрівля утеплена, то волога, потрапивши в теплоізоляційний шар, погіршить його властивості. Правильно підібрана і виконана гідроізоляція плоских покрівель створить надійне перешкоду на шляху вологи, не допустить її проникнення в покрівельну конструкція, запобіжить ймовірність протікання і руйнування даху.

Похожие страницы: