ЧИ МОЖНА БУДУВАТИ В ЗИМОВИЙ ЧАС?

Кліматичні умови нашого регіону такі, що мороз і снігопади тривають майже півроку. Але коли будівництво запланована, і скоріше хочеться в'їхати в свій власний будинок, не сидіти ж всю зиму склавши руки! У далекі временя в древньої Русі наші предки, що жили в селах, нерідко рубали хати саме взимку, коли сокодвижение в деревині припинилося, і вона практично зневоднена, коли врожай вже зібрано, а посівні роботи робити рано!

Для строительства и ремонта интернет магазин http://g-stroy.biz.ua/ предлагаем широкий выбор строительных материалов. Специалисты магазина проконсультируют вас и помогут вам с выбором. Магазин гарантирует отличное качество и надежность.

І це не дивно, адже дерев'яні конструкції найвищої якості зводяться саме із зимового лісу, в якому мінімум вологи. Будівництво взимку має свої переваги і грамотно розплановані етапи будівельних робіт дозволять побудувати більш якісну споруду з дерева , ніж в теплий період!

Ось чому будівництво дерев'яних будинків в зимовий час не тільки допускається, але і рекомендується!

Переваги будівництва будинку з бруса взимку:

При будівництві дерев'яного будинку в мінусову температуру відбувається виморожування колоди, що забезпечує рівномірну усадку, зменшує утворення тріщин і подальших перекосів конструкції.

У зв'язку зі спадом будівельного сезону в зимовий час істотно знижується вартість робочої сили, а так само зменшуються ціни на будівельні матеріали. Тому будівництво взимку обходиться іноді навіть бюджетнішими, ніж в літній час!

Виморожена осушене колоду практично не піддається впливу грибка.

Будуючи будинок взимку, не доводиться чекати ще півроку до остаточної усадки колоди. І до літа можна вже закінчувати оздоблювальні роботи.

Тому, що земля вашої ділянки в зимовий час замерзає, земля менше схильна до небажаним впливам, а будівельна техніка не розбиває грунти.

Безумовним «плюсом» будівництва в зимовий період є те, що на об'єкті немає того бруду, місити яку доводиться в літній час, а особливо в ранню осінь.

кщо хочете жити в правильному будинку, то фундамент і зруб ставте в осінньо-зимовий період! В цьому випадку до кінця весни можна буде вже закінчити всі будівельні та оздоблювальні роботи, а до літа спокійно розставляти меблі в своєму якісному і швидко зведеному будинку!

Похожие страницы: