Брусової будинок: види профільованого бруса

Плануючи будівництво дерев'яного будинку, багато хто віддає перевагу профільованому брусу. У порівнянні з іншими матеріалами з дерева, профільований брус відрізняється тим, що він має особливу конфігурацію і наявність шипів, пазів, гребенів, що в значній мірі полегшує процес монтажу і забезпечує надійність конструкції. Завдяки особливій формі бруси складаються між собою швидко і дуже щільно, забезпечуючи відмінну теплоізоляцію і естетику.

Хотите отлично отдохнуть, обращайтесь в турагентство, которое может вам с выбором.

На сьогоднішній день існує безліч варіантів і різновидів профільованого бруса. Цей пиломатеріал різниться за розмірами, структурою, зовнішнім виглядом, типу профілю, ступеня вологості. За розмірами брус виготовляється як за існуючими стандартами, так і відповідно до вимог замовника.

а своєю структурою профбрус може бути виготовлений з цільної колоди, або ж з особливих технологій: клеєний брус, теплий або подвійний брус (з наявністю між ламелями екструдованого пінополістиролу). Зовнішній вигляд матеріалу дозволяє розрізняти такі види як: прямолінійний або D-подібної форми, де одна зі сторін імітує оциліндрованої колоди. Профіль бруса може включати один або два шипа, мати скошену фаску, бути з гребінкою, яка передбачає безліч шипів, фінським (два шипа зверху і один широкий паз знизу). Для будівництва приватних дерев'яних будинків краще вибирати брус з фінським профілем або гребінчастим профілем. Матеріал з одним або двома шипами зазвичай використовують при будівництві легких будівель, хозблоков.

Відповідно до ступеня вологості брус буває сухим або природної вологості. Усадка будівель з профільованого бруса природної вологості значно вище, ніж у сухого матеріалу, але при цьому ціна його нижча. Сухий брус камерної сушки проходить спеціальну обробку, такий пиломатеріал володіє високими експлуатаційними характеристиками, в такий брусової будинок можна заселятися практично відразу після його зведення.

Профільований брус володіє масою плюсів, завдяки яким багато покупців вибирають саме його для реалізації будівельних проектів. Цей матеріал надійний і довговічний, особлива форма профілю дозволяє істотно спростити процес будівництва будинку, знизити витрати на обробку й утеплення стін. Це екологічний і зовні красивий матеріал, що володіє високою теплоізоляцією, рівномірної усадкою, швидкої складанням і демократичною ціною.

Похожие страницы: