Види стяжки - що вибрати для вирівнювання підлоги

Вчимося вибирати стяжку, яка підходить для вашої квартири, а не ту, яку зручніше і простіше зробити ремонтній бригаді.

Предлагаем вас свою услугу машинная стяжка пола высшего качества делается профессионалами.

Що таке стяжка і навіщо вона потрібна

Як правило, під словом «стяжка» розуміють шар будівельного розчину, покладеного в підставі статі для його вирівнювання.

Крім цього, у стяжки є й інші призначення:

Тепло-, звуко- та гідроізоляція

Закриття розведених по підлозі комунікацій

Створення необхідного ухилу, наприклад, для відтоку води

Якщо на підлозі відсутня стяжка або вона виконана неякісно, ви не зможете рівно укласти плитку, а ламінат і паркетна дошка будуть невблаганно скрипіти, тріскатися і розходитися. У місцях з підвищеною прохідністю і під ніжками меблів підкладка спресується, через що на підлозі з'являться вм'ятини і нерівності.

Які бувають види стяжки

Років 40-50 тому був єдиний спосіб вирівнювання підлоги - по лагам (спеціальним дерев'яних брусків прямокутної форми). Зараз найпоширеніші варіанти стяжки - це мокра, напівсуха і суха. Остання стоїть осібно, так як не передбачає ніяких мокрих робіт. Отже, про все по порядку.

мокра стяжка

Так називається заливка цементною сумішшю попередньо підготовленого підстави. Найчастіше для цього використовують цементно-піщаний розчин. Як зрозуміло з назви, він складається з цементу і піску, розведених водою до консистенції густої сметани. Чим більше в розчині цементу, тим вище його якість.

Суміш для мокрої стяжки можна купити в будівельних магазинах - шукайте мішки з маркуванням ПЦС (піщано-цементна суміш). Наприклад, ПЦС з міцністю М150. Це означає, що після усадки (вона триває 28 днів) поверхнева міцність такої стяжки витримає навантаження від 150 кг / см².

Мокра стяжка використовується для усунення значних нерівностей підлоги. Це дешевий спосіб прибрати недоліки, але цементно-піщане покриття вимагає зміцнення і вирівнюючи поверх.

Похожие страницы: