Види новобудов

В сучасних умовах щільної заселеності як великих, так і невеликих міст, і пов'язану з цим браком житла для їх жителів, питання будівництва нових будинків - новобудов - є дуже актуальним. Виходячи з різних переваг потенційних покупців, а також, що важливо, їх фінансових можливостей, для зведення будинків використовуються різні будівельні матеріали і технології, що впливає, як на якість проживання в них, так і на кінцеву вартість вже готової квартири.

Купить квартиру в центре вы можете на svitlopark.com.ua, здесь представлен широкий выбор уютных квартир.

Залежно від застосовуваних технологій будівництва розрізняють такі види новобудов:

монолітні будинки

Технологія будівництва : в основі зведення таких житлових комплексів лежить застосування спеціальної металевої конструкції - опалубки, що надає будівлі потрібні параметри, - такі, як форма і розмір. У неї поміщають каркас з арматури, який заливають розчином з бетону. Після засихання бетону опалубку знімають. Арматурний каркас з затверділим бетоном і є кістяком такої споруди, представляючи собою моноліт.

Характеристика будинків : будівлі такого типу забезпечують для своїх мешканців високий рівень комфорту в зв'язку з масою достоїнств, властивих їх конструкції і пов'язаних з технологією їх зведення. Для таких будинків характерна довговічність, надійність, стійкість, рівномірна і помірна усадка, а також висока міцність стін і їх відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості. Завдяки своїй надзвичайній міцності стіни монолітних будівель протягом багатьох років не піддаються деформацій і появи тріщин.

До показників високої якості будови можна додати рівні стелі, стіни і підлоги в квартирах, а також те, що забудовники нерідко зводять на дахах басейни або літні майданчики, що є вагомим плюсом на користь підвищення якості життя і рівня комфорту в будинках. Сюди ж можна віднести можливість оригінального і ексклюзивного проектування архітектором. В основному за даною технологією зводяться новобудови бізнес-класу .

Недоліком монолітних будинків є порівняно довгий термін їх зведення - він становить 2-3 роки. Вартість житла знаходяться в середній ціновій категорії, і займає проміжне місце між новобудовами з панелей і цегляними будинками.

Цегляно-монолітні будинки

Застосовувані технології: будівництво таких житлових будинків здійснюється на основі поєднання методів зведення монолітних і цегляних будинків. Каркас в даному випадку монолітний, а стіни облицьовані цеглою.

Характеристика будинків : монолітно-цегляні новобудови мають багатим набором переваг в порівнянні зі звичайними монолітними будинками. В силу комбінованого застосування технологій забудови їм властива висока функціональність, надійність і комфортабельність.

Квартири можна піддавати перепланування, стелі в них високі, стіни рівні, а їх звуко- і теплоізоляційні властивості на висоті. Термін експлуатації подібних будівель великий і перевищує 100 років. Застосування цегляного матеріалу для облицювання стін надає їм більшу естетичність і міцність.

Однак при всіх перерахованих достоїнствах монолітно-цегляні будинки мають і свої недоліки: це довгий термін їх зведення, що складає не менше 3 років, і порівняно висока вартість житла в силу дорожнечі використовуваного цегляного будівельного матеріалу.

панельні будинки

Житлові комплекси, що зводяться з панелей, в даний час є одними з лідерів на ринку нерухомості Росії завдяки високій швидкості їх будівництва і відносно недорогий ціною.

Технологія будівництва : спосіб зведення таких будинків відрізняється відносною простотою - для цього використовуються плити з різного матеріалу, часто подвійні, багатошарові, з прокладанням звуко- і теплоізоляційних шарів між основними. Шви, які утворюються на стику плит, захищають від попадання вологи і пилу ззовні, одночасно підвищуючи міцність будівельних конструкцій приміщення.

Характеристика будинків : до головних переваг панельних житлових комплексів можна віднести можливість їх зведення в максимально короткі терміни і пов'язану з цим порівняно невисоку кінцеву вартість житла.

Недоліком таких будівель є наявність частих будівельних дефектів в їх конструкціях - нерівні поверхні і кути, щілини, недостатня тепло- або звукоізоляція. У більшості це новобудови економ-класу .

Будинки з блоків

Технологія будівництва : для зведення таких будівель використовують будівельні конструкції з керамзитобетону або шлакобетону у вигляді блоків, які з'єднують між собою розчином з цементу. Як матеріал для перекриттів приміщень використовують залізобетон, а перегородки між кімнатами представлені блоками або виконані з гіпсокартону.

Характеристика будинків : головними достоїнствами новобудов вважається їх низька вартість, висока швидкість зведення, а також теплота в них взимку і прохолода - влітку. Але і недоліків в них достатньо: це часті тріщини в стінах і стелях квартир, погана звукоізоляція і неможливість перепланування приміщень.

Каркасно-блокові будинки

Технологія будівництва цих житлових будинків передбачає використання металевого каркаса з вбудованими в нього блоками з бетону, залізобетону та інших матеріалів.

Характеристика будинків : достоїнствами новобудов є високі стелі в квартирах, рівні стіни, міцність і високі тепло- і звукоізоляційні властивості.

цегляні будинки

Характеристика будівель : будинки з цегли є найбільш дорогими і комфортабельними з усіх перерахованих вище видів житлових будівель. Використовуваний для зведення такого житла будівельний матеріал відрізняється естетичністю, високими міцністю і тепло- і звукоізоляційні властивості. Але разом з тим, і вартість його досить висока. Будують цегляні новобудови протягом 2-3 років, але служать вони довго, більше століття. Крім того, будинки можна будувати відповідно до індивідуальних проектах, крім типових, і в них можливе перепланування.

Похожие страницы: