Дизайн проект - створюємо разом

Створення дизайн проекту інтер'єру - процес трудомісткий, що вимагає ретельно відношення до найдрібніших деталей. Результатом спільної роботи замовника і дизайнера, всупереч розхожій думці, є не створення красивої картинки з глянсового журналу, а розробка проекту зручного, стильного інтер'єру житлового або комерційного приміщення.

Купить качественный набор инструментов для ремонта и строительства домов Вы можете в нашем магазине.

Основні складові проекту
Для створення дизайну інтер'єру необхідно враховувати:
особу замовника, його переваги, бажання;
особливості приміщення: його площа, призначення, наявність і розташування комунікацій;
можливості дизайнера, наявність у нього досвіду, художнього смаку, вміння заручитися підтримкою замовника і налагодити конструктивний діалог.

І у дизайнерів, і у деяких замовників буває бажання піти по найбільш легким шляхом: дизайнеру запропонувати своє бачення майбутнього інтер'єру, а замовнику довіритися дизайнеру замість того, щоб визначитися зі своїми бажаннями і перевагами. Підсумком такого співробітництва найчастіше стає розчарування, коли виявляється, що в ідеальному з точки зору естетики інтер'єрі не дуже зручно жити.

З чого почнемо?
Починається робота дизайнера з плану. План можна взяти готовий, а можна виміряти приміщення і скласти свій власний план. У більшості випадків фахівці вважають за краще переміряти все самостійно, щоб в подальшому уникнути проблем з невеликими неточностями, які можуть бути і не відображені на стандартному плані.

Хороший план враховує не тільки розміри приміщення, але також наявність певних зон і їх функції. Якщо говорити про житлове приміщення, то в залежності від складу сім'ї замовника в приміщенні можуть бути виділені зони приготування їжі, прийому їжі, виконання процедур особистої гігієни, дитяча, гостьова і інші. Надалі, призначення та розмір зони будуть визначати характер використовуваних оздоблювальних матеріалів, підбір меблів і аксесуарів.

Розстановка меблів, колон, перегородок проводиться з урахуванням норм ергономіки. Для визначення розмірів ніш і отворів, відстані між окремими предметами меблів краще використовувати спеціальні таблиці, в яких вказані мінімальні відстані і розміри елементів інтер'єру, які дозволяють комфортно пересуватися людям в приміщенні.

Переходимо безпосередньо до дизайну
На цьому етапі на основі зображень інтер'єрів, які подобаються клієнту, дизайнер виконує дизайн проект в чорно-білому варіанті. Залежно від стилю, який до душі клієнта, дизайн як пазл збирається з вже готових рішень (штори, підлога, стеля, обробка стін, оформлення сходів та інше).

Перевага виконання чорно-білого варіанту візуалізацій полягає в тому, що дозволяє клієнту зосередитися на конкретних вузлах і деталях майбутнього інтер'єру замість того, щоб розпорошуватися на різноманіття колірних рішень.

Тільки після того, як всі деталі майбутнього інтер'єру будуть схвалені замовником, можна буде приступити до підбору кольорів і фактур. І ось тут вже стримуючими факторами можуть бути тільки бюджет і конкретні переваги замовника за матеріалами.


Дизайн в стилі «Все, що впало в око мені під час шопінгу»
На жаль, це дуже поширене явище серед замовників, які отримують на руки дизайн проект інтер'єру і відправляються з ним по магазинах оздоблювальних матеріалів, меблів і освітлювальних приладів. Перед багатьма з них відкривається цілий величезний світ товарів, вибирати з яких то, що потрібно для втілення дизайнерської задумки, виявляється вкрай складно. Купівельна лихоманка закінчується усвідомленням того, що імпульсивні покупки ніяк не вписуються в майбутній інтер'єр.

Для того щоб втілити розроблений проект в реальність, можна звернутися за допомогою до дизайнера, який може взяти на себе турботи про покупку оздоблювальних матеріалів і меблів, контроль за роботою бригади обробників. Невеликі витрати дозволять замовнику заощадити свій час і нерви, і в результаті отримати саме той результат, який обговорювався з фахівцем в самому початку.

Похожие страницы: