Як домовиться із забудовником про зниження ціни на квартиру в разі недоробок?

Придбання квартири в новобудові, а також її отримання у власність після закінчення будівництва - це завжди радісна подія для будь-якої людини в нашій країні. Затьмарити таке свято не може навіть наявність будь-яких недоробок або недоліків - новий власник житла настільки щасливий, що не звертає ніякої уваги на подібні дрібниці. Всі неприємності, пов'язані з ними, зазвичай починаються набагато пізніше, коли змінити вже нічого не можна. Тому необхідно повністю змінити підхід до отримання квартири, намагатися своєчасно виявити будь-які наявні проблеми та повідомити про них представнику будівельної компанії. В іншому випадку ви ризикуєте зазнати серйозних витрати на ремонт.

Хотите купить новую квартиру, cityhouse.com.ua/ предлагает большой выбор комфортных квартир.

Які недоробки забудовник повинен компенсувати або усувати на першу вимогу покупця квартири?

Безліч неприємностей, а також великі витрати на виконання ремонтних робіт можуть спричинити за собою будь-які порушення діючих правил будівництва. Тому в процесі приймання нової квартири необхідно звертати увагу буквально на все.

Якщо ви помітили найменші відхилення в укладанні міжповерхових перекриттів, погано працюють віконні або дверні конструкції, відсутність теплоізоляції стін, проблеми з покрівельним покриттям будівлі, необхідно відразу ж вказати на них забудовнику.

Навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що єдино правильним результатом виникнення подібних ситуацій буде усунення будівельною компанією допущених недоліків або грошова компенсація покупцеві. Це визнають не тільки інвестори, а й забудовники, проте на ділі отримати кошти на ремонт, знизити вартість квартири вдається далеко не всім і не завжди. Що ж робити, якщо ви все ж хочете домогтися справедливості?

Що говорить про недоробки чинне законодавство?

Всі вимоги до здаються в експлуатацію об'єктів прописані в 214 Федеральному законі , який говорить, що будівлі, споруди, окремі квартири повинні здаватися лише в тому випадку, якщо вони повністю відповідають будівельним нормам, проектної документації та технічного регламенту. Крім того, в законодавстві вказується, що процес передачі-прийому об'єкта у власність повинен оформлятися відповідним актом, який підписується і будівельною компанією, і новим власником.

Якщо на об'єкті виявлені які-небудь недоробки, закон залишає за покупцем право відмовитися від підписання такого акту. Замість цього слід скласти дефектну відомість, в якій вказати наявні недоліки. Саме тому в процесі здачі квартири в експлуатацію від вас потрібні такі дії:

ретельне вивчення одержуваної у власність квартири. Має сенс навіть запросити досвідченого фахівця, що розбирається в будівельних тонкощах, який зможе визначити, наскільки об'єкт відповідає тим чи іншим правилам і вимогам щодо якості;

фіксація всіх виявлених недоліків і вказівка на них забудовнику. При цьому слід звертати увагу не тільки на ті недоробки, які в майбутньому можуть стати причиною серйозних проблем з експлуатацією житла, а й на дрібні невідповідності проектної документації;

складання офіційного документа, в якому перераховуються всі недоліки.

Якщо ви не зробите всього цього відразу, піддавшись радісними емоціями від отримання квартири, буде дуже складно щось довести після підписання акту прийому-передачі власності.

Похожие страницы: