Особливості організації похорону через бюро ритуальних послуг

Найсумніше подія в житті будь-якої людини - смерть близької. Про нього пам'ятають все життя, а переживання бувають настільки сильними, що в ряді випадків люди втрачають здатність займатися організаційними питаннями і діяти адекватно.

Ознакомиться с ритуальными услугами вы можете на http://ritualservice.com.ua/, здесь вы получите всю информацию про похороны.

Але ж таких питань при організації похорону набагато більше, ніж при будь-якому іншому важливому життєвому подію. Родичам і друзям померлого необхідно протягом декількох годин прийняти безліч ключових рішень: зробити вибір між кремацією і захороненням, знайти місце на кладовищі, вибрати місце проведення прощальної церемонії, поминок.

Ритуальні послуги , як сфера надання послуг дуже специфічні, оскільки в них входить колосальне число питань, в яких прості люди абсолютно нічого не розуміють. У таких ситуаціях лише фахівець здатний роз'яснити значення різних атрибутів, використовуваних на похоронах (які з них повинні застосовуватися в обов'язковому порядку, а які - за бажанням організаторів), який труну замовляти, яка одяг повинен бути на покійного, як правильно перевозити тіло. При правильній організації похоронних послуг близьким покійного потрібно лише повідомити знайомим про сумну подію. Рішення всіх інших проблем можна доручити професіоналам.

Важливу роль в будь-яких похоронах грає ритуальний агент. Він є головним організатором, з дозволу близьких покійного надають сприяння у вирішенні всіх проблем, починаючи з моменту смерті. В першу чергу рекомендується телефонувати саме в похоронне бюро. Це слід робити навіть перш, ніж звертатися в поліцію і швидку допомогу, оскільки в такому випадку за вказаною адресою прибуде викликаний фахівець, а не чорні ритуальні агенти. Він буде головним помічником при організації поховальних заходів, забезпечить контакт з родичами, адміністрацією кладовища, моргом, державними структурами та релігійними організаціями. Крім організаторських здібностей і швидкої реакції, він повинен володіти такими важливими в цій справі якостями, як сприйнятливість, співпереживання, тактовність, співчуття.

Ймовірно, найбільш зворушливий момент в будь-яких похоронах - прощальна церемонія. Це єдина можливість поділитися спогадами про покійного, повідомити оточуючим про найважливіше. Проведення панахиди часто доручають церемоніймейстеру, має попередньо підготовлений план урочистого заходу. Особливу урочистість йому надає музичний супровід. Самостійне виправлення всіх цих питань дуже важко. Набагато легше доручити виконання цієї роботи людям, у яких є всі необхідні знання і контакти.

Зрозуміло, вартість таких послуг може значно різнитися: від майже безкоштовних (соціальних) похорону до церемоній, витрати на які обчислюються сотнями тисяч рублів. На сумарну ціну впливає безліч факторів. Але одне залишається незмінним у всіх випадках: безумовна необхідність в цих послугах. Були часи, коли все обходилися без залучення похоронних служб. У невеликих населених пунктах і в даний час такі організації є не завжди. Однак тільки той, хто втратив близьку, здатний зрозуміти, як важко зібратися з думками і самостійно організувати похорон, тим більше якщо раніше ніколи не займався вирішенням подібних проблем. Саме з цієї причини фахівці в цій сфері так цінуються, особливо в найскладніші моменти нашого життя.

Похожие страницы: