Де може використовуватися перетворювач напруги з 24 в 12 В

Напруга живлення електрообладнання різного призначення 12 В, тобто, від однієї стандартної автомобільної акумуляторної батареї, є другим за поширеністю і затребуваності після 220 В. Дуже багато пристроїв випущено на ринок і орієнтоване на використання від бортової автомобільної мережі безпосередньо або через перехідники. Сюди відноситься як класична автомобільна електроніка та обладнання, так і пристрої, які підвищують комфорт водія і розширюють його можливості в дорозі і на відпочинку.

Купить преобразователь xl4015 dc-dc по выгодной цене можете на сайте компании.

Однак більша частина вантажного та спеціалізованого транспорту оснащена двома акумуляторними батареями і має бортове напруга в спецавтомобілі, рівне 24 В. Під такі параметри харчування можна знайти не так багато пристроїв, якими водій звик користуватися повсякденно і неможливість включити звичні електроприлади буде, як мінімум, псувати настрій , як максимум, зможе створити неприємну ситуацію на дорозі, наприклад, через неможливість підключити навігатор, реєстратор або парктроник.

Звичайно, можна знайти вихід і трохи змінити схему електропроводки, зробивши відвід від першої акумуляторної батареї, підключити його до стандартного роз'єму і отримати робочу напругу в 12 В.

Але, по-перше, цей варіант модернізації передбачає втручання в штатну електропроводку спецавтомобіля,

по-друге, погіршує режим роботи одного акумулятора, що призводить до різного режиму заряду-розряду і зносу обох батарей.

І по-третє, якщо мова йде про спецтранспорт, така ініціатива навряд чи буде схвалена його власником.

Найбезпечнішим, вигідним і не вимагає втручання в штатну мережу рішенням можна назвати установку спеціального інвертора, який забезпечить наявність в салоні якісного і стабільного напруги 12 В. Для цього слід просто замовити перетворювач напруги 24 12 в Москві і підключити його в бортову мережу.

Можливості інвертора з 24 на 12 В

Цей невеликий прилад забезпечить вас стандартним електроживленням 12 В у спецавтомобілі, катері, де напруга бортової мережі дорівнює 24 В. Його досить підключити до штатної мережі, а на виході ви отримаєте 12 В стабільного напруги, яка не буде відхилятися від норми навіть при змінах напруги в штатної мережі.

Це можливо завдяки використанню инверторного перетворювача, що працює на високій частоті з подальшою стабілізацією і фільтрацією вихідного напруги.

Тому в ланцюзі харчування 12 В від інвертора не буде стрибків напруги і перешкод, які зможуть вплинути на якість роботи підключених пристроїв, наприклад, колонки автомагнітоли НЕ будуть фонить навіть на частоті роботи автомобільного генератора. Такий перетворювач просто підключається і швидко демонтується без залишення слідів втручання в бортову мережу.

При виборі перетворювача з 24 на 12 В слід звернути увагу на такі характеристики:

Номінальну потужність. Саме вона буде визначати, яке навантаження ви зможете підключати в автомобілі;

Наявність захистів від короткого замикання на виході і переполюсовкі на вході;

Захисту від глибокого розряду акумуляторної батареї.

Пристрій не займе багато місця в автомобілі, і ви відразу відчуєте масу переваг після його установки.

Похожие страницы: