Зверніть увагу на міжкімнатні двері зі склом

Потрібно висвітлити темний хол або коридор? Двері в квартирі йдуть в ряд, і ви хочете зробити якусь завершену композицію?

Зверніть увагу на міжкімнатні двері зі склом. Саме вони вирішують непросту задачу - візуальне об'єднання і розширення простору. Оптична ілюзія зробить тісний коридор більш просторим. Ви отримаєте два в одному: відкритий простір, але при цьому ніхто не буде нікому заважати, ніяких запахів або звук не просочиться. Фактура скла для міжкімнатних дверей

По фактурі скла можуть бути прозорими, напівпрозорими і матовими. Є вітражне скло, кольорові і навіть об'ємні. Полотно скляних дверей можна прикрасити малюнком - за допомогою травлення, гравірування, акрилових фарб або піскоструминної технології.

Ви можете зробити невелику скляну вставку в дверне полотно для дверей санвузла, спальні, дитячої або кабінету або вибрати двері, в якій площа скління буде набагато більше. Види міцного скла: триплекс або гартоване скло

Найголовніша вимога до скла залишається незмінним - це ударостійкість. Для цього в міжкімнатних дверях може застосовуватися гартоване і триплексное скло. Гартоване скло виготовляють при температурі 600 °. Саме така «гарт» дозволяє підсилити міцність, робить його несприйнятливим до подряпин і ударів. Якщо скло і розіб'ється, то не утворює дрібних осколків з гострими гранями.

Сегодня рекомендуется заказывать услугу замены стекла для дверей у профессионалов службы «Стекло-Сервис» по разумной цене.

Триплекс - це кілька шарів скла (до п'яти), прокладені спеціальною плівкою. Таке полотно може тільки тріснути, і ніколи не розпадається на шматки. Саме тому лобові стекла автомобілів роблять з триплексу. Триплекс-стекло дозволяє обійтися зовсім без дверного полотна, двері можуть бути цельностеклянной. Кромки скла досить міцні, ширина полотна з триплексу дозволяє вибрати різні варіанти.

Як правильно доглядати за склом для міжкімнатних дверей

Основне правило - не використовувати спиртовмісні засоби і розчинники, а також абразивні порошки. Пил протирають сухою ганчіркою. Більш стійкі забруднення видаляють ганчіркою, попередньо змоченою миючим засобом. Безпосередньо на скло розбризкувати допоміжні засоби ми не рекомендуємо. Як замінити скло в міжкімнатних дверей

Якщо скло у вашій міжкімнатних дверей зіпсувалося і тріснуло, або ви хочете оновити інтер'єр, вам варто звернутися до професіоналів. Значний асортимент дверних стекол товщиною від 4 до 6 мм - ось що може запропонувати компанія «Скло-сервіс».

Ви зможете купити скло для міжкімнатних дверей, яке підійде для будь-якого стилю інтер'єру: з гладкими і матовими поверхнями, різними візерунками, з оригінальними рельєфними композиціями, жовтими, блакитними і бронзовими відтінками.

Заміна скла в міжкімнатних дверей - не таке вже й проста справа. Самостійно замінюючи скло в дверях, ви ризикуєте просто зіпсувати або подряпати його або пошкодити саме дверне полотно. Уникнути подряпин на деревині і відколів дверного полотна, насправді, просто. Зателефонуйте нам і ми зробимо всю роботу за вас, а ви заощадите на дорогому ремонті міжкімнатних дверей, та й нерви будуть в порядку.

Похожие страницы: