Як правильно і якісно утеплити стіни

Під час підготовки багатоповерхового будинку до зими головним кроком є утеплення стін. Погана теплоізоляція втрачає близько 30 відсотків тепла. Коли будується будинок, і не дотримуються норми будівництва, то, швидше за все, взимку будуть великі втрати тепла. З цього випливає одне: коли відбувається утеплення власного житла, то не слід економити, тому що потім потрібно буде платити багато грошей за центральне опалення, в також електрику.

По выгодной цене купить измерительный трансформатор напряжения отличного качества вы можете на сайте компании.

В ЧОМУ ПОЛЯГАЮТЬ ПЛЮСИ ПІД ЧАС УТЕПЛЕННЯ СТІН

Зовнішнє утеплення гранично вберігає будівлю, щоб воно не втратило тепло через стін, завдяки тому, що зовнішній шар вбирає все прохолодні впливу погодних обставин в себе. Подібний спосіб, утеплення стін зовні, має такі переваги:

підвищує міцність стіни;

збереження квадратів всередині;

ідеально захищає від грибка, запобігає появі цвілі;

захищає стінки від сильного охолодження;

продовжує дому тривалість експлуатації;

збільшує рівень морозної стійкості і пожароустойчивости споруди;

підвищена звукоізоляція;

легко забирається;

є можливість вибирати тон матеріалу.

Той чи інший вид утеплення, якого дати пріоритет: зовнішньому або внутрішньому? Конкретного на цю задачу рішення немає. Для кожного з видів утеплення є, як плюси, так і мінуси. Згідно з численними характеристиками, безумовно, зовнішня теплоізоляція краще, але вартість її вище, ніж у внутрішній.

ПЛЮСИ ЗОВНІШНЬОГО УТЕПЛЕННЯ:

ідеальні шумоізоляція і звукоізоляція;

економить до 60% тепла;

захищає від атмосферних опадів, а також від стрибків температури;

підвищує міцність лицьовій частині будинку;

зменшує абсорбцію;

захищає від вогкості приміщення.

МІНУСИ ЗОВНІШНЬОГО УТЕПЛЕННЯ.

Тут є мінусом одне: погодні умови. Під час утеплення будівлі потрібна тепла і суха погода, інакше краще не буде. Мінуси внутрішнього утеплення: зменшує втрату тепла будови; зменшує область споруди. Ступінь вологи буде накопичуватися всередині, внаслідок чого зовнішні стіни стануть беззахисні перед морозами, можуть піддатися розвитку цвілі і грибка. Стіни не зможуть зберігати тривалий час тепло без опалення.

Що рекомендують фахівці? За рекомендаціями фахівців, необхідно краще зробити зовнішнє утеплення. На жаль, не у всіх будівлях це можливо. Наприклад, в будинку, який знаходиться в реставраційному процесі, буде неможливо зробити утеплення. А також при утепленні варто врахувати і підбір теплоізоляційного матеріалу, вирішити, яким методом утеплення свого житла потрібно скористатися, розраховувати на свої економічні можливості.

УТЕПЛЮВАЛЬНІ КОШТИ.

Скловата своїм складом схожа на мінеральну вату, яку виробляють її з залишків, які залишаються при виробництві скла. Температурної стійкості діапазон у скловати високий. Працюючи з нею, необхідно дотримуватися найвищу акуратність: працювати тільки в рукавичках і необхідно уникати попадання в очі. При попаданні в очі слід промити їх проточною водою, а також звернутися до врачу.Вообще скловата вимагає акуратної роботи. А також вона непоганий звукоізоляційний матеріал, недорогий, але практичний.

Пінополістирол - один з найдешевших видів матеріалу для утеплення. Він являє собою маленькі вологостійкі гранули, які з'єднані один з одним завдяки потужному нагрівання. Грудочки з пінопласту мають в складі величезна кількість мікро осередків. Він є самим недорогим матеріалом. Обсяг плит з пінополістиролу складає 100 міліметрів.

Утеплення стін пінопластом вважається найвірнішим рішенням завдяки тому, що він має стійкість до вологи, через це він не гниє. За великим рахунком пінопласт став самим використаним утеплювачем через низьку вартості і простий установки. Штукатурка й облицювання необхідні під час установки пінопласту.

Утеплення пінополіуретаном - є одним з найвідоміших методів утеплення. У пінополіуретану є величезна кількість переваг, на відміну від інших речовин. Виготовляється матеріал відразу ж перед тим, як Напилювана на утепляющую стінку. Під час нанесення він проникає в усі щілини і тріщини, пов'язує зовнішній матеріал.

Плюси пінополіуретану:

він добре скріплюється;

не залишає рядків;

не важкий, не чинить тиску на основу;

стійкість до стискання і розтягування;

має вітроізоляційних якості;

не вбирає воду, навіть якщо сира погода;

без токсинів;

має хорошу звукоізоляцію.

Підводячи підсумки, ми познайомилися з основними характеристиками вищезазначених методів по утепленню, залишилося тільки зробити вибір саме того методу і засобу, який більше всіх підходить і по бюджету, і за вимогами.

Похожие страницы: