Будівництво Дачі на садовій ділянці

Прописатися можна буде і на

На дачу як на війну. Саме так останнім часом їздять на свої заміські ділянки члени одного з садових кооперативів під Києвом.

 

Невідомі люди затіяли масштабне будівництво прямо біля їхніх будинків, вирубали їх дерева, а незадоволених - побили.З подробицями конфлікту - Валентина Левицька.

 

Замість сосен і дубів тепер під вікнами дачників от такий от місячний пейзаж.Дізнатися, що, хто і, головне, на якій підставі тут будує, люди намагаються вже майже 2 роки, проте днями чергова спроба добитися правди закінчилася для деяких активістів лікарнею.

 
Колись затишний куточок київського передмістя тепер схожий на будмайданчик.З чуток, тут будують автозаправний комплекс. Вирили котлован і вирубали лісосмугу. Потім поряд з будинками почали копати траншею.Суспільства

Олена Botnova користувача sadovodcheskogo "Воїн-1":

 

- Okazalosy, Chto неспання perenosity gazovuyu magistraly, kotoraya їх meshaet, hozyaevam еtoy Території лиже До нас.Ми стривожилися, відкрили СНИП, норми, виявилося, що повинно бути не менше ста метрів охоронна зона від цієї труби.

Дачники намагалися з'ясувати, хто дав дозвіл на такі роботи, але будівельники тільки відмахувалися.Днями жителі в черговий раз прийшли до виконроба і зажадали показати узгоджений проект будівництва.

Людмила Черкашина, член садівничого товариства "Воїн-1":

 

- Вискакує він з машини, я навіть не встигла зреагувати, що він хоче, вдарив мене сильно по голові.Струс мозку визнали. Довідка, ось вона в наявності.

 

Дісталося ще одній жінці.Люди викликали міліцію, а сам кривдник тут же звернув роботи і поїхав. Відомі тільки його телефон та ім'я - Олександр.Ось він на фотографіях, які зробили на місці конфлікту. Намагаємося з ним поговорити.

 

Дачники вже звернулися в прокуратуру, міліцію і екоінспекції.Стверджують - роботи на їх території ведуться незаконно.

 

Активістам вдалося сфотографувати кілька сторінок того самого засекреченого проекту будівництва.На титульному аркуші значиться: погоджено в "Київоблгаз".

 

Анатолій Марусі, голова садового товариства "Воїн-1":

 

- Там нас приймав головний інженер, він сказав - ми розбираємося, ми поки нічого не знаємо.Я кажу: як же ви нічого не знаєте, ви ж погодили проект?

 

Ми відправили офіційний запит до "Київоблгаз" - відповіді поки немає.По телефону запевнили - до цих робіт ніякого відношення не мають.Зате прокуратура вже розбирається.

Возможно, вам понравится:

фундамент під будинок з піноблоків
фундамент під будинок з піноблоків

Літня іпотека. Чи брати кредит на житло зараз? - Комсомольська правда
MOŽNE є брат Іпотечний калькулятор "квартиру" або Dacula? Кредит на купівлю житла в іншому місті.Що потрібно знати позичальникові? Іпотека на пайове будівництво - ризики і вигоди банку і позичальника... Іпотека і материнський капітал - схеми роботи банків та ріелторів.

Дайджест російських ЗМІ - 30 червень - РІА Новини
«Всі зобов'язання будуть виконані» - Віце-прем'єр уряду РФ Ольга Голодець розповіла кореспондентам "Комерсант" про те, чи їдуть російські туристи в Крим, чи будуть в Росії скорочувати пенсійний вік, коли скасують материнський капітал і чи покращилося життя російських сиріт після..

У Киштимі реалізується стратегія Дубровського - Вечір Челябінськ
Ще Конкурси нещодавно прийняв будівництво двох котлів.Область нас підтримує в частині виділення коштів на ..

Похожие страницы: