Будівництво Дачного Криниці

Багато людей вважають, що вирити колодязь - не таке вже й складна справа: визначив місце, знайшов фахівців, купив все необхідне, - і насолоджуйся прохолодною чистою водицею з власного джерела.Однак особистий досвід дачників показує, що не так все і просто: у недобросовісних виконавців є кілька способів, щоб поживитися за ваш рахунок.

 

компенсації 1 Авось НЕ замеьтіт!

 

Член Форум " Будинок і DACA, "pereživšij два dokopki kolodca, попереджає про містифікації takih варіанти:

 
   
 • Замість розміру кільця ODNOGO ви podsovyvaût одного. Здавалося б, різниця між висотою кільця в 0, 8 і 0, 9м незначна, однак при десяти кільцях нечесний виконавець виграє один метр на свою користь.Такі махінації можуть бути з діаметром і товщиною кілець: хто ж буде їх вимірювати?
 •  
 • Докопуючись колодязь кільцями меншого діаметру, виконавець копає на одне кільце, а опускає два або три, при цьому розкидаючи землю на поверхні для видимості плідної роботи.Трапляється, що колодязь, щоб було менше роботи, докопувати не першим ремонтним розміром, а друга, який вже на 10 см.
 •  
 • Замість копання криниці, робітники можуть тільки прибирати намив, переконуючи, що поглибили ще на кільце і вимагаючи оплати, по суті, за очищення.
 •  
 • При другому докопке форумчанин зіткнувся з цілою низкою махінацій: одне кільце витягли, другий розбили, тому вставили три кільця.При цьому запросили грошей на чотири, а пізніше - на три.
 •  
 • Нерідкі випадки, коли у замовника, незнайомого з риттям колодязів, вимагають гроші на різні, нібито необхідні, деталі та роботи: скоби, розвантаження кілець і т.п. Також вам можуть запропонувати кільця, биті по краях, або інший неякісний матеріал, переконуючи, що в процесі роботи всі виправляється, і нічого страшного в цьому немає.
 •  
 

Замовник зробив для себе такі висновки: треба було вимірювати висоту кілець і глибину шахти, як тільки приїхала бригада, цифри - записувати, перед розрахунком з виконавцями - знову все виміряти: якщо співпаде - заплатити, ні - з'ясовувати, де його обдурили.

 

Мудрість приходить з досвідом, а тоді форумчанин пожинав гіркі плоди своєї довірливості: при оплаті за дві докопкі і п'ять кілець глибина споруди збільшилася всього на один метр.Це відкрилося, коли господар дістав мотузку, якою спочатку вимірював колодязь.

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса

Калінінградка відкрила притулок для одиноких літніх кішок - klops.ru
Згідно з листом kaliningradki, будівництво будинків для своєї родини і Odnovremenno побудувати соціальний проект "Щасливий кіт - Щасливі діти" мотузка почнеться цього року.В саду Анна Брилевская планує поселити кішок з притулку, кіз, курей і..

Похожие страницы: