Будівництво Дач на Камчатці

Своє бажання побудувати російську піч Вадим Борисовичу пояснює зростанням цін на гас, яким він топив будинок доти, і появою вільного простору в зв'язку з від'їздом дітей.До того ж, на його думку, пічне опалення створює в оселі здоровий мікроклімат.Важливою перевагою російської печі форумчанин вважає і смак приготованих в ній страв.

 

Планування першого поверху дозволяла поставити грубку. Стояло поламати несучу стіну, знести перегородку між кімнатами, демонтувати стельові перекриття і частина підлоги, щоб залити плиту під піч.Штукатурку форумчанин різав кутовий шліфувальною машиною, довбав перфоратором.

 

Підготовчі роботи тривали близько місяця. Нарешті, Вадим Борисовичу зайнявся пристроєм фундаменту у вигляді плити. Нижню решітку зробив з арматури товщиною 20 мм з кроком 150, верхню, можливо, як він вважає, зайву - завтовшки 12 мм з таким же кроком.Потім був залитий фундамент. Його залишили для просихання, поливаючи час від часу, щоб не потріскався.

 

Фундамент відстоявся протягом п'яти днів, і Вадим Борисовичу приступив до кладки печі.

 

Процес кладки значно спростив верстат. Після цього форумчанин закінчив колектор.

   

Поступово робота сталася podiny. Posudnicu Вадим Борисовичу perekryval зона відпочинку з 50 мм.У кутку залишив дірку для регістра. Потім приступив до паливника і нижній камері.Перекришу колектора він виконав у два ряди, а не як у Бацуліна - в три.Вирішив, що якщо в посудніце буде сильно гаряче, він додасть рядок.

 

Звід Вадим Борисовичу вирішив зробити з підйомом 6 см.Устя вийшло невеликим, що викликало проблему з прочищенням зводу: залізти в горнило було нелегко.

 

Форумчанин дійшов висновку, що гирло потрібно було робити ширше на півцеглини і на чверть нижче.

 

Однак Вадим Борисовичу вирішив все ж покластися на досвід А.Бацуліна і подивитися, як працюватиме споруда, хоча паритися в такій печі з його зростанням буде незручно.

 

Вже ім'я належний досвід, наступну арку було простіше зробити.Шаблон кружало форумчанин намалював на комп'ютері. Складність полягала в тому, що, працюючи над арками, цегла треба було підганяти під них, а не навпаки.Однак Вадим Борисовичу тішив себе надією, що на цьому важкі етапи робіт закінчаться, і далі буде простіше.

Возможно, вам понравится:

Курс по Васту. Будівництво
Курс по Васту. Будівництво

Можна купити в магазинах: - Уфимський ЖУРНАЛ
Нью-Йорк ПКУ Комітет gosudarstvennomu Будівництво, pravoporâdku і sudebnym питання Gossobraniâ RB НЕ prinâli ініціативна група rossijskih parlamentariev, poželavših публікувати імена korrupcionerov на сайті Genprokuratury.Законодавці країни вирішили внести поправки в ..

Похожие страницы: