Які бувають барвники для бетону і як використовуються

Будівлі з сірого бетону виглядають нудно. На щастя, сучасні барвники дозволяють створити об'єкт будь-якого забарвлення. Перед початком робіт по фарбуванню треба розібратися, що собою представляють пігменти.

Предоставляем Круглосуточно услуги эротического массажа в любое удобное для вас время.

Як використовується барвник

Барвники - це спеціальні добавки, які вводяться в рідкий бетонний розчин або наносяться на вже висохлий бетон. У ряді випадків можна обробляти такими складами свіжоукладений розчин.

Які бувають барвники

Фарбувальні добавки бувають наступних видів:

Натуральні. Їх отримують методом подрібнення крейди, каоліну, графіту та інших природних речовин.

Штучні. В такому випадку мінеральні компоненти обробляються термічно.

Металеві. Виготовляються з золотистої бронзи, алюмінієвої пудри і інших металів.

Кислотні.

З кислотних барвників можна отримати різноманітні пігменти - чорні, зелені, коричневі, сині та інші. Саме такі фарбувальні речовини використовують частіше за інших. Вони вступають в реакцію з розчином, так що в підсумку виходить відмінний, реалістично виглядає результат.

Барвники продаються в різній формі: порошки, емульсії, пасти. Самий практичний і зручний варіант - це сухий барвник.

Важливі властивості барвників для бетону

Пігментні добавки для бетону повинні мати певні властивості.

Хороша покриваність. Завдяки їй барвник повністю перекриває сірий колір бетону.

Маслоємність. Чим нижче цей показник, тим довше зберігає склад свій колір.

Стійкість до корозії, променям ультрафіолету, перепадів температури.

Дисперсність. Частинки пігменту повинні розподілятися в бетоні рівномірно. Втім, іноді роблять інакше, якщо так вирішить дизайнер.

Будь- барвник для бетону робить поверхню міцніше. Вона починає краще протистояти стиранню, менше реагує на хімічно агресивний зміст. Ще одна важлива характеристика - лугостійкість. Фарба не повинна вступати в реакцію з лугами, змінюючи свій колір.

Робота з барвниками вимагає певних запобіжних заходів, особливо - при обробці кислотними складами. Максимальна частка кислоти в таких кристалах не повинна бути вище 15 відсотків.

Як роблять кольоровий бетон

Все залежить від того, який відтінок вам необхідний. На один центнер цементу буде необхідно 2 кілограми барвника, якщо є необхідність в отриманні пастельного тону. 4 кілограми підійдуть для отримання відтінку яскравішою. 6 кг - якщо потрібен насичений колір. Крім того, результат залежить від обсягу води в розчині - чим її більше, тим світліше.

Фарбування остиглого бетону виконується наступним чином. Спочатку бетонну поверхню чистять від бруду, потім обробляють її розчинником. Після цього пензлем або губкою фарбувальний розчин наносять на поверхню. Чекають висихання протягом декількох годин. Коли бетон висохне, треба буде його обробити содою, розчиненої у воді. Це потрібно для нейтралізації барвника. На фінальному етапі знову моєму бетон і чекаємо його висихання.

Похожие страницы: