АКУМУЛЯТОРИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДІВ

Якщо говорити про акумулятор для велосипеда в загальному, то це звична батарея і плата, яка здійснює управління. Остання контролює рівень заряду всіх батарей, які входять до складу акумулятора.

Купить аккумулятор 6dzm10 вы можете в любое время на сайте магазина.

ВИДИ АКУМУЛЯТОРІВ ДЛЯ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДІВ

Сьогодні можна зустріти наступні види електровелосіпедних акумуляторів:

1. Свинцеві - найдешевший вид АКБ. Вони довго заряджаються і відрізняються великою вагою. Крім того такі пристрої відрізняє низька ємність і короткий термін служби, саме тому свинцеві моделі зустрічаються все рідше.

2. Літій-іонні - найпрактичніші батареї, які відрізняються високою ємністю. Вони не тільки довговічні, але ще і легкі. Але такі батареї не підійдуть велосипедів з потужністю понад потужність 750 Вт.

3. Літій-залізофосфатні - швидко заряджаються (всього 45 хвилин), здатні працювати при температурах нижче -30 градусів. Висока потужність і довгий термін роботи без підзарядки - сильні сторони батареї, але можна знайти і мінуси - це досить велика вага і висока вартість.

Вибирати акумулятор потрібно виходячи з особливостей електровелосипеда і власних очікувань. Найстабільніший тип акумуляторів - літій-іонні, а якщо у Вас потужний і швидкісний велосипед - то сюди підійде літій-залізофосфатні.

Похожие страницы: