ДЛЯ КОГО ПІДІЙДУТЬ КАРКАСНІ БУДИНКИ?

Новітні технології каркасних будинків дали можливість не зводити дорогі потужні фундаменти. Це дозволяє заощадити чималі кошти. Для легкого каркасного будинку не потрібно заглибленого фундаменту, як, наприклад, для цегельних будинків. Відмінно підійде фундамент палі.

Профессиональный и качественный ремонт лифтов в Украине гарантируют специалисты компании. Они сделают свою работу быстро и надежно.

Переваги каркасного будинку

Даремно багато думаю, що каркасні будинки поступаються цегляним або кам'яним в надійності, міцності і довговічності. Вся справа тому, що сьогодні створюються такі проекти каркасних будинків, які стануть для кожного з Вас справжньою фортецею.

Перераховувати переваги таких будинків можна до нескінченності довго, але деякі з них варто згадати:

низька вартість будівництва;

швидко і відносно легко зводиться;

маленька ймовірність того, що будинок пошкодитися в результаті помилок конструкторів та архітекторів, а також з-за властивостей грунту;

обробкою каркасного будинку можна займатися в будь-який час року;

через легкої конструкції будинку не потрібно зводити масивний, а це значить і дорогий, фундамент;

низька теплоємність стін і перекриттів, що дозволяє взимку швидко нагрівати приміщення;

каркасні конструкції всупереч загальній думці можуть створювати неймовірної краси архітектурні форми;

висока пожежостійкість за рахунок негорючих матеріалів;

створення паропроникних стін дає можливість створювати ефект «дихаючого дому».

Отже, Ви вже переконалися, що каркасні будинки є досить надійними і міцними, мають ряд переваг. Нагадаємо, що такі будинки можуть бути не тільки одноповерховими, а й двоповерховими і навіть трьох-чотириповерховими.

Можливо, дуже важко уявити, що собою являє каркасна технологія. Постараємося Вам зрозуміло пояснити і це. Роль несучої основи або несучої рами грає безпосередньо сам каркас будинку. Він в свою чергу зводиться з похилих і прямих балок і блоків різної довжини і форми.

Матеріал, з якого роблять каркас, - дерево твердих порід або метал. Всі елементи каркаса, які збираються за спеціальними технологіями і в потрібному порядку, створюють якісну і міцну конструкцію. Стіни і інші порожнини каркаса заповнюються, як правило, будь-яким з стінних будівельних матеріалів. Всі блоки і балки з'єднуються за допомогою спеціальних кріплень, пластин, куточків і скоб.

Вас бентежить, що каркас в більшості випадків будується з дерева? Не переживайте, так як деревина проходить спеціальну обробку, завдяки якій стає більш міцною і довговічною, і, звичайно ж, пожежостійкість.

Недоліки каркасного будівництва

Нічого не буває ідеальним, тому каркасні технології мають свої недоліки. Найбільш значимі з них варто врахувати, якщо Ви збираєтеся будувати такий будинок:

багато матеріалів, які використовуються в каркасному будівництві, можуть бути небезпечні для здоров'я людини (виділяють фенолформальдегідні смоли, є джерелом канцерогенного пилу);

в каркасному будинку відчуваються перепади температур;

пожежонебезпека (щоб цього уникнути, потрібно використовувати при будівництві каркаса тільки пожаростойкие матеріали);

недостатня міцність і довговічність;

низька вандалостійкість стін;

має високу вологість всередині і вимагає частих провітрювань.

Каркасне домобудівництво поступово приходить на білоруський ринок. У містах Білорусі все частіше стали замовляти проекти будинків за каркасною технологією. Варто відзначити, що при будівництві таких жомов в Білорусі і Росії застосовують значно більше натуральної деревини, ніж в Європі.

Похожие страницы: