5 правил хорошого ремонту квартири

Капітальний ремонт квартири - процес досить складний і таємничий. Він обплутаний безліччю міфів з області «ремонт не можна закінчити - можна лише призупинити» і т.п.

ЖК «Петровський квартал» на своєму сайті http://novbud.com.ua/ представлений широкий вибір нових квартир з хорошим плануванням кімнат.

Проте, практично кожній людині в житті рано чи пізно доводиться стикатися з цим процесом в ролі його замовника. І сміємо Вас запевнити, якщо при організації ремонту дотримуватися ряду простих правил, можна завершити цей процес цілком успішно і без зайвого головного болю.

Отже, якщо Ви вирішили привести в порядок свою житлову площу шляхом проведення ремонту квартири в Києві або, того більше, придбали або отримали в подарунок квартиру в новобудові і мають намір привести її в житловий стан, тоді Вам слід уважно вивчити дані 5 правил , щоб не потрапити халепу і успішно досягти поставленої мети.

Правило 1. Чи є у Вас план?

Як і будь-який бізнес, ремонт квартири слід починати з плану ремонту. Він може бути в формі детального дизайн проекту або у вигляді ескізних начерк планованого результату ремонтних робіт.

В ідеалі план ремонту повинен містити візуальне стан приміщення та окремих вузлів після ремонту, а також технічних креслень, що пояснюють будівельникам - як домогтися такого стану в процесі виконання ремонтних робіт.

Чим детальніше план ремонту, тим краще результат. Але в цілому слід дотримуватися здорового балансу, щоб складання плану не стало справою всього Вашого життя.

Важлива рада: якщо у Вас не дуже високі вимоги до рівня комфорту і зовнішнього вигляду ремонтується приміщення - план ремонту можете скласти і самостійно за допомогою тих же будівельників. В іншому випадку краще залучити професійного дизайнера інтер'єру. При цьому краще, щоб дизайнер був в одній команді з потенційним підрядником ремонту.

До речі, фінальним елементом плану повинна стати детальний кошторис ремонту квартири, надана вже підрядником, вибраним у відповідності з наступним правилом ...

Правило 2. Вибирайте перевіреного підрядника

Це правило просто звучить, але так не просто у виконанні. Тому хочемо дати лише деякі намітки в цьому напрямку:

Не варто звертати увагу на голі оголошення з пропозицією ремонту в газеті, на паркані або в ліфті;

Шукайте формальні підтвердження спроможності підрядника: наявність рекомендацій та відгуків, власного офісу, сайту, успішно виконаних робіт, кваліфікованої консультації з питань ремонту квартири і т.п.

Орієнтуйтеся на підрядника, здатного надати якісь гарантії своєї якості роботи;

Бажано, щоб підрядник був юридичною особою - будівельною компанією або хоча б зареєстрованим приватним підприємцем у сфері будівництва, з яким Ви можете підписати підрядний договір. В цьому випадку у Вас з'являється юридичний важіль впливу на такого підрядника.

Обов'язково наживо ознайомтеся з вже виконаними роботами підрядника, щоб переконатися в прийнятній якості його роботи. Хорошого майстра завжди є що показати;

Обережно ставитеся до рекомендацій знайомих і ретельно перевіряйте їх. Не завжди те, що подобається іншим, доведеться Вам за смаком;

Правило 3. Закуповуйте матеріали за оптовими цінами.

Фінансуючи ремонт квартири, Ви автоматично перетворюєтеся в оптового покупця будматеріалів. Тому вимагайте оптових цін на такі матеріали.

Звернувшись в інтернет магазини або до оптових постачальників будівельних і оздоблювальних матеріалів можна отримати ціни від 10 до 30 відсотків нижче роздрібних. Правда і ризик придбання неякісного товару зростає.

Тому пам'ятайте: перевірений і порядна підрядник, якого Ви знайдете згідно з нашим другим правилом, обов'язково запропонує Вам самостійну закупівлю матеріалів уже за цінами оптових складів. Це правильно і зручно. Є тільки одне АЛЕ. Але про нього вже наступне правило ...

Правило 4. Довіряй, але перевіряй.

Якого б порядного і авторитетного підрядника або постачальника матеріалів Ви не вибрали - не забувайте робити хоча б періодичний контроль над цінами і якістю.

Ці два параметри зазвичай знаходяться в протиріччі. Чим нижче ціна, тим вище ймовірність зниження якості. І навпаки - висока якість призводить до неминучого підвищення ціни.

Намагайтеся підтримувати їх баланс: гідну якість роботи або матеріалів без захмарного зростання цін. Періодично перевіряйте ціни на роботи і пропоновані матеріали з існуючими на ринку. І обов'язково хоча б раз на тиждень відвідуйте об'єкт ремонту або вимагайте регулярної відправки фото ремонту квартири.

Правило 5. Вранці стільці - ввечері гроші.

У будівельній і ремонтній сфері зазвичай ніколи не повинна йти мова про стовідсоткову передоплату. Навіть авансуючи ремонтні роботи, повний розрахунок слід проводити тільки після повного завершення робіт і приймання їх за якістю.

Те ж саме стосується і будівельних матеріалів або предметів інтер'єру. Сплачуйте їх повну вартість тільки після доставки на об'єкт або установки, при цьому переконавшись, що Вам доставили правильний товар належної якості.

Оплата фінальної частини виконаних ремонтних робіт або поставлених матеріалів завжди повинна залишатися тим пряником, який змушує всіх постачальників і підрядників до самого кінця якісно виконувати свої функції.

До речі, одним з ознак хорошого тону в сфері ремонту квартир є готовність підрядника надати графік виконання робіт і їх фінансування. Ну і звичайно ж можливість дотримання такого графіка. У цьому випадку Ваші відносини стають набагато прозоріше і зрозуміліше.

Насправді список правил хорошого ремонту квартири або будинку можна продовжувати ще досить довго. Але ми намагалися охопити не все, а тільки найголовніше. Дотримуючись навіть цим п'ятьма простими правилами Ви зможете зробити для себе процес ремонту простішим і передбачуваним.

Похожие страницы: