Планування земельної ділянки під будівництво

Чи плануєте будівництво власного будинку? Від правильності організації підготовчих робіт залежить якість і ефективність подальших заходів, надійність і довговічність об'єкта. Зупинимося детальніше на тому, як грамотно спланувати ділянку під будівництво, які варіанти існують, на що варто звернути особливу увагу.

Предприниматель Андреев Юрий даст вам свои советы как начать бизнес.

Знаючи все це, ви зможете отримати максимально комфортний житловий куточок, що ідеально відповідає індивідуальним запитам.

Особливості планування ділянки під будівництво

Щоб планування земельної ділянки було максимально ефективним, необхідно умовно виділити кілька ключових зон:

житлову,

господарську,

садово-городню,

відпочинку.

На даному етапі продумується розташування кожного з об'єктів: будівель, господарського двору, саду, клумб і декоративних насаджень, під'їзних шляхів, доріжок тощо. Оптимально відвести під забудову близько 12% загальної площі ділянки, під сад, город і зону відпочинку - 75%, а на що залишилися 3% мають у своєму розпорядженні супутні інфраструктурні об'єкти.

У процесі планування слід дотримуватися раціональності при розташуванні інфраструктурних зон. В обов'язковому порядку необхідно дотримуватися заплановане відстань між архітектурними об'єктами. Слід розуміти, що ділянкою і всіма будівлями, що існують на ньому, має бути зручно користуватися.

Поради та рекомендації

Ось кілька практичних порад, які допоможуть раціонально виконати планування землі під будівництво:

спочатку визначте місце і окресліть габарити житлового будинку, як основного архітектурного об'єкта;

господарські будівлі винесіть вглиб ділянки і сховайте їх від сторонніх поглядів декоративними насадженнями, щоб зробити двір максимально просторим і привабливим;

зверніть увагу на розу вітрів, розташовуючи об'єкти так, щоб ділянка максимально був захищений від холодних потоків повітря;

зону відпочинку перенесіть в самий мальовничий куточок свого двору;

під сад і грядки городу краще виділити найбільш сонячну сторону ділянки.

Це далеко не всі нюанси, на які варто звернути увагу в процесі планування землі під забудову. Все слід передбачити завчасно, адже виправити все на етапі будівництва буде дуже складно.

Похожие страницы: