Про переваги зимового будівництва

Коли краще будувати дерев'яні будинки? Влітку чи взимку? Спробуємо відповісти на це питання.

На нашем строительном портале вы можете узнать про Новая жемчужина от Альянс Новобуд: ЖК «Крона Парк» получает первые отзывы, а застройщик — инвесторов и ознакомиться со всеми новинками в строительстве новостроек.

Літо проходить і з ним поступово закінчується будівельний сезон. Багато замовників думають: "Пройде зима, настане весна і почну будуватися ....", забуваючи про те, що зима-більш відповідний час для будівництва дерев'яних будинків, ніж літо.

По-перше, зимова деревина краще літньої. Взимку сокодвижение в дереві сповільнюється, тим самим зменшується вологість дерева. Дощів взимку практично не буває і брус або колода не буде мокнути під дощем. Вологість повітря взимку менше, ніж влітку. Іншими словами: "зимовий ліс суші, ніж річний". Брусової будинок, побудований з "зимового" лісу має більш рівномірну усадку і менш схильний до розтріскування. Білогіческіе захищеність дерева взимку вище, ніж влітку: грибки і різні мікроорганізми, які з великим успіхом "рассцвечівают" всіма кольорами веселки брус влітку, взимку просто не жівут.Отсюда виключається досить дорога процедура біо-обробки брусових будинків зімой.Во-друге, будівництво взимку дозволяє здійснювати підвезення будівельних матеріалів міцному сніжному покриву, що не завжди можливо в інші пори року.

Не можна забувати той факт, що до початку весняно-літнього періоду відбувається сезонне збільшення цін на будівельні матеріали, чого не можна сказати про зимовий період-взимку як правило ціни дещо нижчі.

До недоліків можна віднести деякі незручності при заливці фундаменту - негативні температури повітря. Проблема ця вирішується шляхом застосування морозостійких добавок в бетонну суміш. Інший шлях: фундамент восени-будинок взимку . При цьому при складанні Договору вказується, що фундаментні роботи будуть проводитися восени, а зведення силової частини-взимку з "зимового" лісу. Вартість Договору залишається незмінною на весь період будівництва.

До недоліків можна віднести зменшення світлового дня, що трохи збільшує загальний час будівництва брусових будинків.

Підвівши підсумки, ми рекомендуємо будівництво дерев'яних будинків взимку, при цьому існують різні знижки на зимове будівництво.

Похожие страницы: