Фонтани і мости на присадибній ділянці і Videnflora.com

Прогресивні досягнення в сфері гідроізоляції дозволяють втілити мрії про створення на садовій ділянці різних мальовничих штучних водойм, будь то озеро з живністю, басейн або фонтан. Дачний ландшафт може в значній мірі пожвавитися і перетворитися, якщо доповнити його динамічним водним дизайнерським елементом. Розмір ділянки обумовлює габарити майбутнього фонтану. Проект дачного ландшафту може передбачати наявність фонта, і згодом елементи дизайну ділянки повинні будуть узгоджуватися з оформленням планованого водойми. Або ж можна спроектувати відповідний по стилю, розмірам і динаміці фонтан і вміло вписати його у вже наявний дачний ландшафт.

Професійний ландшафтний дизайн київ ви можете замовити в компанії «Videnflora».

Весь процес будівництва декоративного фонтану укладається в кілька кроків: створення ями, зміцнення дна і берегів, організація подачі води - установка на дні чаші насоса - і водоскиду. З садової техніки багато застосовують культиватори садові, Вони досить ефективно допомагають при проведенні робіт. Для подібних конструкцій використовується водостійкий тип бетону. Проект фонтану - організація резервуара в виритої ямі або будівництво бетонної конструкції - диктує використання строго певного виду гідроізоляції і відповідних матеріалів. Різні пристрої будуть регулювати рівень води в чаші, враховувати напрям і силу вітру для зміни потужностей роботи. Всі елементи конструкції встановлюються і з'єднуються з комунікаціями. При цьому необхідно ретельно перевірити якість проводки, так як фонтан працює від електричного насоса. На сьогоднішній день на ринку можна знайти фонтанні насоси тільки зарубіжного п виробництва. На насос необхідна установка фільтрує системи. Чим дорожче і потужніше обладнання, тим вище будуть струменя води.

При створенні дачного фонтану використовуються насадки різної конфігурації, які формують певну картину потоку води. Різноманітність цих пристосувань дозволить створити фонтан будь-якої складності та дизайну. Підкреслити химерні візерунки струменів допоможуть освітлювальні конструкції, які встановлюються під водою і визначають колірне вирішення цього дизайнерського компонента ландшафту. При влаштуванні фонтану знадобиться також система фільтрації води, яка буде перешкоджати його забруднення.

Регулярність зміни води буде залежати від габаритів садового фонтана. При невеликих розмірах водойми досить лише раз на місяць здійснювати дану процедуру. У холодну пору року необхідно заносити всі комплектуючі та пристрої в тепле приміщення. Фонтани невеликих габаритів необхідно осушувати. У жаркий період рівень води в чаші знижується, тому її кількість потрібно збільшувати, але по частинах.

Як вірно свого часу підмітив югославський письменник Іво Андрич, «з усього, що споруджує і будує людина, підкоряючись життєвому інстинкту, немає нічого кращого і цінніше мостів». Так чому б не прислухатися до «вродженим мотивами» і не побудувати садовий міст на вашому дачній ділянці. Крім свого функціонального призначення (можливості переходу через водойму), місток буде просто радувати око і дозволить зробити дизайн саду воістину унікальним. До речі в східній філософії ця конструкція наділяється ще і езотеричної роллю: міст сприяє гармонізації душевного стану людини та загальної енергетики місця.

Але головна умова - міст не повинен «випинатися» з оформлення і стилю вашого дачної ділянки, тому потрібно ретельно продумати конструкцію і матеріали. В основному, при їх будівництві застосовують такі ж оздоблювальні та будівельні матеріали, як і для мощення алейок, облицювання альтанок, обробки берега водойми. При створенні подібних споруд використовуйте мотоблоки ціни на них сьогодні не такі вже й великі.

Найбільш часто при спорудженні моста використовуються такі матеріали, як метал, дерево і камінь. Містки з натурального каменю (граніту або пісковика), як правило, виходять кілька важкими і масивними, тому для їх обробки краще використовувати штучний камінь, який значно «полегшить» конструкцію. Якщо дизайн вашого саду задуманий в стилі модерн, то найоптимальнішим варіантом буде витончений місток з металу зі складними візерунками і химерними вигинами. Особливий шарм додає природний зеленуватий наліт патини, який утворюється на матеріалі під впливом повітря. Металевий місток можна увіть декоративними рослинами, наприклад плющем або клематисами. У разі, якщо по території вашої власности розкидано багато будівель з колод і бруса (альтанки, лавки, баня), можна спорудити міст з грубувато обробленої деревини, покривши її спеціальної антисептичної рідиною для більшої довговічності. Шикарно буде виглядати дерев'яний міст, який дуже низько розташований над водою, перетинає ставок прямо по центру і виходить в альтанку з такого ж матеріалу, гармонійно замикаючи перспективу.

Що стосується форми і особливостей конструкції містка, то вона може бути найрізноманітнішою, яку тільки намалює ваша уява. «Перехід через річку» може стати монолітним або з розривами в конструкції, прямим або зигзагоподібним, високим і крутим або низьким і пологим, - тут вже вирішувати тільки вам.

Похожие страницы: