​Зимове будівництво: всі за і проти

Зимовий час, особливо в Росії, досить суворе. У західній частині Росії йде нескінченний мокрий сніг в тандемі з ожеледицею і поривчастим вітром. Ближче до Приморського краю снігопади збільшуються і морози міцнішають. Іноді визволити машину зі снігового полону дуже складно, не кажучи вже про питання продовження будівництва. Так яка доля чекає будівництво взимку?

зима

Є три варіанти долі даного процесу: заморожування будівництва до теплого сезону, «консервація» будівлі або продовження будівництва.

Що ж заважає будівництві взимку? По-перше, метеорологічні і добові особливості, зокрема короткий світловий день. По-друге, замерзання деякі будівельних матеріалів і відмова будівельної техніки працювати.

Вы можете купить надежный сейф кз 0132т по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо все-таки було прийнято рішення продовжувати будівництво взимку, то потрібно врахувати ряд нюансів:

  • Котлован - низькі температури сприяють замерзанню глинисті грунти. Щебінь і грунт стійкий до негативних температур, але взимку він ущільнюється. Тому процес риття котловану взимку ускладнюється і вимагає додаткового прогрівання за допомогою газової або теплової гармати.
  • Фундамент - водна основа фундаменту при температурі 0 градусів замерзає, кристалізується, відповідно фундамент стає більш пористим і пухким. Однак ця проблема вирішувана за допомогою додавання антиморозних добавок, прогрівання тепловими гарматами або закривання поверхні фундаменту теплими матеріалами (ПВХ або тирса).
  • Стіни - цегла або кам'яні блоки стійкі до низьких температур, але все-таки для профілактики тріщин, необхідно захищати штучні установки різними теплими матеріалами. В ідеалі температура зберігання повинна бути понад 15 градусів. Якщо була допущена помилка зберігання цегли або блоків, і вони вкрилися крижаною кіркою, то перед укладанням потрібно їх прогріти до плюсової температури.
  • Дерев'яна основа менш вибаглива. Тим більше виробники стали випускати особливу «зимову» деревину. Вона містить менше природного соку та іншої рідини, яка в майбутньому не зможе замерзнути при низьких температурах і не зробить будівництво крихкою.
  • Покрівля - рулонні матеріали для покрівлі кілька примхливі і не при температурі нижче 5-10 градусів стає крихким. А ось керамічна покрівля або металопрофіль менш сприйнятливі до морозів. Можна створити прогрівається прошарок між стінами і покрівлею, звичайно, якщо це дозволяють фінанси.
  • Вікна - установка вікон в зимовий час може доставити деякі проблеми, особливо, якщо зима на території славиться міцними морозами. Монтажна піна не «схоплюється» при сильно низьких температурах.
  • Зима - це не вагома причина припинення будівництва. Безумовно, морози можуть вплинути на будівельні і монтажні роботи, а деякі навіть можуть перервати, але якщо терміни або бажання підтискають, то при грамотному підході можна побудувати будинок без особливих проблем і витрат.

    Похожие страницы: