Закладення тріщин на стелі

Якщо на вашій стелі з'явилися тріщини - не впадайте у відчай. З ними можна справитися самостійно.

Широкий выбор строительных патериалов предлагает строительный магазин «Строй Дом», здесь вы сможете найти все для ремонта.

Для цього приготуйте наступні інструменти: металевий шпатель шириною 10 см, затирка, затиральна сітка, малярська кисть, гіпсова шпаклівка або замазка для тріщин, стрічка - серпянка і клей ПВА.

Як заделавить тріщини - що робимо:

Тріщину змочити водою за допомогою малярської кисті. Коли місце роботи намокне, то за допомогою шпателя слід зішкребти стару шпаклівку. Вона легко зніметься і при цьому не буде пилу. Щоб ремонт зробити якісно, рекомендується розширити ширину тріщини до 3 мм. Після очищення щілини, слід малярським пензлем зволожити її стінки водним розчином клею ПВА. Для якісної закладення тріщини краще скористатися готовою синтетичної замазкою. Така замазка містить всі потрібні компоненти для гарної адгезії з поверхнею. Еластичність такого матеріалу гарантує якісне закладення щілини. Потрібно заповнити щілину замазкою і дочекатися її повного висихання.

При використанні гіпсової шпаклівки, потрібно для збільшення її еластичності додавати клей ПВА в співвідношенні один до десяти. Таку шпаклівку потрібно наносити поетапно. Спочатку, за допомогою шпателя, шпаклівка набивається на дно щілини і на стіни тріщини. Після висихання, тріщину набивають на 2/3 другою порцією шпаклівки. І знову залишають підсихати. Потім остаточно закладають щілину, так щоб її поверхня збігалася з поверхнею стелі. Також, для зміцнення шпаклівки, можна використовувати ленту- серпянку. Її накладають разом з останнім шаром шпаклівки, по всій довжині тріщини.

Після того, як тріщина буде закладена, слід приступити до вирівнювання відремонтованої ділянки. Для цього використовується шпаклівку «Фініш». І останній етап - фарбування.

Якщо ж на стелі утворилася тріщина великих розмірів, наприклад на стиках плит перекриття, то для ремонту потрібно інший похід. Для таких щілин використовують бандаж з бавовняних або лляних тканин. Попередньо намочивши підготовлені смужки тканини, їх добре отпаривают праскою. Це запобіжить їх від усадки в складі бандажі на стелі. Потім смужки тканини просочуються клеєм ПВА.

Тканина укладають в тріщину так, щоб вона входила в щілину на глибину 3 см і по всій довжині перекривала щілину. Після того, як клей висохне, можна приступати до шпаклівки описаним вище способом.

Останнім часом, ремонт тріщин на стелі закладають за допомогою герметиків або монтажної піни. Закладення тріщин на стелі не є складною роботою і з таким ремонтом можна впоратися самостійно. Успіхів!

Похожие страницы: