Як зробити прибудову до будинку з бруса?

Будинок з бруса - це відмінний варіант для проживання. Одне з його унікальних переваг полягає в тому, що наявну площу можна легко розширити за допомогою зведення компактного пристроя. Прибудований або, інакше кажучи, прибудовою до брусовому дому називають допоміжну частину будівлі, яка представляє собою окреме приміщення або сукупність кімнат, які використовуються з метою, що визначаються власником.

Для тех кто желает повысить квалификацию по охране труда, на сайте http://profiteh.ua/ru/programm/obshhie-voprosyi-ohranyi-truda/ Вы можете заполнить заявку и пройти обучение.

Таким чином, якщо ви зібралися зайнятися будівництвом пристроя, вам насамперед потрібно визначитися з призначенням останнього. Зазвичай прибудова застосовується в якості місця для розміщення туалету, ванної кімнати, кімнати відпочинку, затишної тераси, літньої веранди або майстерні. У будь-якому випадку, призначення конструкції залежить від самого господаря.

Другий момент, якому потрібно приділити увагу - це наявність необхідних інженерних комунікацій, тобто опалення, водопостачання, електрики. Ну і звичайно, ще до початку планування майбутньої прибудови слід вибрати матеріал і розрахувати його кількість. Зазвичай прибудовах виконується з дерева або на основі каркасної технології, що робить його в кінцевому рахунку екологічним, теплим, довговічним і практичним.

На наступному кроці приступають до проектування. Зазначена стадія дозволяє позначити «на папері», як саме буде виглядати прибудовах, які приміщення і яких розмірів будуть включені в нього, де саме повинні розміщуватися вікна, двері і т.д. І тільки після проектування, як правило, починають будівництво прибудови.

Будівництво прибудови, в свою чергу, складається з декількох послідовних етапів:
- Монтаж фундаменту;
- Зведення стін;
- Будівництво даху;
- Облаштування підлоги;
- Роботи з оздоблення будинку.


Технологія облаштування фундаменту для зведення пристроя аналогічна фундаменту для брусового будинку. Якщо невідомо, який саме вид фундаменту знаходиться під будинком, будівельники проводять відповідні дослідження.

Стен буде всього 3, оскільки четверта вже є - це стіна самого будинку. Зазвичай вони будуються на базі каркасної технології. Для виробництва стін використовуються дерев'яні бруси форматом 200x200 мм. Скріплюються стіни між собою за допомогою металевих скоб або пластин, кронштейнів, цвяхів і саморізів.

У верхній частині стін робиться надійна обв'язка з бруса, перетин якої - 150x150 мм. Вона служить в цілях створення мансарди або даху. Стеля буде похилим - це специфічна особливість більшості прилаштувати до брусові домівках.

Покрівля виготовляється наступним чином. Спочатку встановлюється кроквяна система, що складається зі стійок, ригелів і укосів, яка характеризується максимальним навантаженням на конструкцію. Потім по кроквах формується дерев'яні лати або суцільний настил - в залежності від матеріалу для покриття покрівлі. Далі - виконується облицювання фронтонів, підшиваються карнизи, встановлюються елементи вітрової захисту і необхідне дахове покриття, яким може бути, наприклад, метал, шифер або ондулін.

На фініші облаштовуються підлоги, проводиться монтаж необхідної кількості вікон і дверей і виконується професійна внутрішнє оздоблення приміщення (кімнат).

Похожие страницы: