Як вибрати кращу ділянку для будинку?

Якщо у вашому житті настав момент, коли ви вирішили побудувати будинок, то один із пунктів вашого плану - це вибір земельної ділянки. І підхід до цього питання повинен бути таким же ретельним і зваженим, як і саме рішення про будівництво дерев'яного будинку або кам'яного котеджу.

Игорь Николаевич Янковский ознакомиться с его биографией вы сможете на нашем сайте.

На що звернути увагу і що врахувати при виборі ділянки під будівництво вашої заміської садиби?

Необхідно вирішити, де буде стояти майбутній будинок: на віддаленій і відокремленої території з лісом, полями і галявинами або ж хоч і за містом, але в безпосередній близькості до міських джунглях.

Якщо будівництво будинку планується з метою постійного проживання або проживання протягом тривалого часу, то необхідно подбати про всі необхідні зручності і комунікаціях - водопостачанні, електриці, опаленні, каналізації, дорогах, газопроводі і т.д. Не забудьте про економічну складову цього питання.

Екологія ділянки і прилеглої території дуже важлива. Навряд чи варто вибирати місце для майбутнього будинку поруч зі звалищем або місцем, де утилізують відходи.

Залежно від цілей і потреб, які ви поставили в плані заміського будівництва, необхідно врахувати наявність поруч з територією медичних установ (за містом люди теж хворіють), навчальних закладів, транспортну доступність для поїздок в місто на роботу або з важливих справ, місць, де можна розважитися, продуктових магазинів, - в загальному, всю інфраструктуру.

Розмір ділянки. Якщо ви плануєте приїжджати на літо або тільки на вихідні, то не має сенсу купувати більшу територію. Якщо ж ви хочете перебратися жити за місто, то шістьма сотками точно не обійдетеся. Потрібно буде подумати не тільки про основне спорудженні, наприклад, житловому каркасному будинку або будинку з профільованого бруса, а й про додаткові будівлях. І, звичайно, пам'ятаєте про те, що за велику ділянку більше потрібно платити (почитайте інформацію про податок на землю), і для догляду за великим ділянкою потрібно набагато більше сил і часу (або грошей, якщо ви плануєте робити це не своїми руками).

Близькість сусідів. Цей фактор теж потрібно враховувати, якщо ви хочете жити більш-менш самотньо, без сторонніх очей.

Пам'ятайте: хто володіє інформацією, той володіє світом. Це правило поширюється і на покупку ділянки під будівництво каркасного будинку або будинку з профільованого бруса: чим більше Ви будете знати про, що здобувається ділянці, тим краще. Тому не соромтеся задавати питання продавцеві, навідатися за інформацією в адміністрацію району, поцікавтеся у майбутніх сусідів про кримінальну обстановці.

Цей список ви можете доповнити власними пунктами - наприклад, уточнити якість і властивості грунту, де буде вестися будівництво, переважну погоду, обстановку з грунтовими водами і багато іншого.

Похожие страницы: