Вибір дрилі для будинку

Свердління отворів під картини, вішалки, регулювання двері, провисшей дверцята шафи, закріплення матеріалів саморізами. Для швидкої і якісної роботи потрібна дриль. Крім викрутки, молотка і плоскогубців повинна бути електродриль - невід'ємна частина інструментів. Нижче розглянемо які дрилі бувають, для чого і як вибрати дриль.

Большой выбор дрели на Stanley's по самой выгодной цене.

Види дрилів

Існує кілька видів приладів. Як вибрати дриль для роботи з різними матеріалами?

Безударна потрібна, щоб просвердлити отвір при роботі з м'якими матеріалами: деревом, пластиком, тонким металом, гіпсокартоном. Інструмент підходить при виробництві дрібного характеру: ремонту виробів, закріплення елементів на перегородках.

Ударна свердлить міцні структури: цегла, бетон, стіни. Завдяки ударної функції, інструмент робить отвір на стелі, підлоги, стіни при закріпленні люстри, шафи, дверей. При запуску патрон рухається так, що свердло швидко доходить до потрібної точки.

У кутовому інструменті патрон розташовується під рівним кутом. Можна свердлити в вузьких отворах.

Міксер-дриль змішує розчини, лаки.

Яку дриль вибрати: побутову чи професійну?

Професійні дрилі міцні і стійкі. Потрібні при сильному навантаженню, а також при частому користуванні інструментом (кілька годин кожен день).

Побутові прилади менш міцні, ніж професійні, але дешевше. Якщо рідко діставати пристрій, щоб щось підправити, підійде побутовий прилад.

Потужність двигуна

Потужність двигуна - важлива складова параметрів інструменту. Вона впливає на швидкість обертання, що відбивається на продуктивності, функціональності приладу. Пристрій з високою потужністю легко впорається з того різання отворів в жорсткому матеріалі.

Як вибрати дриль для свердління отвору діаметром що досягається 10 мм? Потужність повинна бути 800 Вт. Ненаголошений варіант - потужністю до 500 Вт, ударний - до 1500 Вт, міксер до 2 тис. Вт.

Вплив швидкості обертання на роботу

Швидкість - частота обертів, що здійснюються патроном. Чим більше швидкість, тим швидше буде зроблено отвір. Параметр швидкості не так важливий при роботі з деревом або пластиком. А ось якщо це цегла або метал, придбайте модель в 3 тис. Об / с.

Професійні інструменти роблять з автоматичним регулятором. При натисканні запуску патрон робить більше оборотів.

При покупці шуруповерта зверніть увагу на параметри. Швидкість крутний момент не повинна бути нижче 30 Нм.

Дриль з акумулятором

Будівельні магазини пропонують дрилі мережеві та акумуляторні. Кабель мережевого пристрою підключається до розетки. Акумуляторний прилад має батарею. Він зручний своєю мобільністю. Але існують обмеження. Потужний прилад не працюватиме від акумулятора. Через енергії, що витрачається батареї вистачить на годину роботи. Віддаєте перевагу акумуляторне пристрій - вибирайте з запасними батареями, блоком живлення: поки одна батарея заряджається, інша в апараті дозволить працювати.

Рекомендації по використанню електродрилі

Враховуйте, що діаметр свердла впливає на кількість оборотів.

Не міняйте положення приладу в процесі роботи.

Чи не перемикайте режими в процесі.

Не вмикайте реверс, щоб вийняти свердло з отвору.

Щоб інструменти служили довго і надійно, до вибору підходите ретельно, адже ринок надає досить великий асортимент.

Зазвичай для будинку вибирають ненаголошений прилад, шуруповерт. При необхідності пробиття бетону, цегли, каменю вибирайте ударний. Якщо в будівництві потрібно працювати з лаками і сумішами, вибирайте міксер.

Похожие страницы: