Корисні поради по монтажу металочерепиці

Для зручності в піднятті листів металочерепиці на дах потрібно змонтувати спеціальні лаги. У разі, коли дах відрізняється великими масштабами, або на землі металочерепицю ніде зберігати, загалом, коли листи не дуже зручно піднімати раз по раз з землі, можна на даху обладнати стелажі. Вони зможуть служити для тимчасового зберігання будматеріалу. Для того щоб не пошкодити покриття листів, їх слід укладати на рейки, при цьому відділяючи один від іншого.

Для кровли своего дома предлагаем клиентам металлочерепицу, металлочерепица киев качественный и надежный материал.

Щоб випадково не пошкодити черепицю, ступати на неї потрібно з обережністю. Якщо необхідно пересуватися уздовж покриття, то ступати потрібно в проміжок між хвилями. Якщо ж поперек - крокувати по складці. У будь-якому випадку, монтаж необхідно проводити тільки в м'якому взутті, щоб виключити пошкодження аркушів.

Під час дощової погоди є побоювання, що в місцях, де накладаються один лист на інший може просочитися вода, піднявшись вище стічного рівня. Це явище називається капілярний ефект, при якому волога видавлюється між притиснутими один до одного листами.

Щоб цього не відбувалося, на кожному з листів є спеціальні канавки, завдяки яким вода, яка просочується під лист, може спокійно стекти. Під час укладання листів необхідно стежити за тим, щоб капілярний паз одного листа не був перекритий наступним.

Догляд та експлуатація за металлочерепичной дахом

Товщина металочерепиці коливається в межах 0,4 - 0,5 міліметрів. Гарантійний термін експлуатації такої черепиці з вітчизняним покриттям (поліестер) становить близько одного року, а металочерепиці з імпортним покриттям (призма) - 15 років. Даний вид черепиці може експлуатуватися в самих різних умовах. АЛЕ! за станом верхнього шару поверхні листів слід стежити. При пошкодженні верхнього шару аркушів потрібно відразу ж зробити ремонт - покрити ушкоджене місце спеціальною фарбою. Кожні 2-3 роки необхідно виконувати підтягування спеціальних шурупів-саморізів, якими закріплені листи. Обрізати листи в процесі монтажу «болгаркою» неприпустимо, тому що це призведе до корозії краю обріза.

Похожие страницы: