Готуємо земельну ділянку до будівництва будинку

Будівництво будь-якого будинку починається з покупки будівельного матеріалу, які слід закупити відразу і зберігати на своїй земельній ділянці. Для зберігання будматеріалу слід визначити місце на земельній ділянці так, щоб під'їзд до майбутнього будинку залишався вільним. Також не забудьте про те, що в будівництві вам неодмінно буде потрібно цемент, штукатурка, вапно, які не можна зберігати під відкритим небом.

Жилой комплекс «Озерный гай Гатное» предлагает широкий выбор комфортных квартир, на сайте http://intergal-bud.com.ua/projects/kiev/residential/current-offers/173/project/ Вы сможете ознакомиться с информацией и получить консультацию.

Після складування будівельних матеріалів слід перейти до підготовки земельної ділянки. Для цього, переконайтеся, що на території забудови майбутнього будинку немає великої рослинності і дерев. Якщо такі є, то дерева коштує спиляти, а коріння викорчувати.


Після підготовки ділянки переходять до розмітки майбутнього будинку. Для цього нам знадобиться обзавестися нескладним інструментом і наступним підсобним матеріалом:
• Шовкова нитка.
• Дерев'яні або металеві кілочки.
• Кувалда.
• Гідроуровень.
• Рулетка


Перед початком розмітки слід визначитися з місцем розташування майбутнього будинку. Врахуйте, що згідно із законом будь-яка житлова споруда, а також лазня повинна бути віддалена від червоної лінії (з боку вулиці) на відстань не менше 5 м, і на відстань від сусідів не менше 3 метрів. Для розмітки слід скористатися проектом, звідки виписати розміри стін по контуру.

Тепер, коли розміри стін ми знаємо, переходимо до виносу кілочків на місцевості. Врахуйте, що майбутній будинок повинен бути вписаний в земельну ділянку так, щоб його стіни були паралельні кордонів вашої земельної ділянки. Наступним етапом виносять кілочки, дотримуючись паралельність уявних ліній з лініями земельної ділянки. Варто зауважити, що ідеальним варіантом позначення земельної ділянки на місцевості буде той, коли лінії майбутніх стін паралельні сторонам ділянки, розміри стін відповідають технічній документації, а діагоналі отриманого прямокутника рівні.

Також на цьому етапі, за допомогою гидроуровня «відбивають» рівень майбутнього цоколя, який дозволить нам побудувати будинок правильно, виставивши його рівень щодо горизонту.

Похожие страницы: