ВИРІВНЮВАННЯ СТІН БУДІВЕЛЬНИМИ СУМІШАМИ

Підготовка до роботи

До початку вирівнювання стін будівельними сумішами ми практикуємо виконання декількох послідовних підготовчих етапів робіт:

всі громіздкі предмети меблів накриваються плівкою;

виконується захист від забруднення дверних і віконних блоків;

електроживлення в районі проведення робіт відключається;

в залежності від розміру нерівностей вибирається інструмент для вирівнювання і підбирається потрібний склад суміші, що вирівнює.

Ищите надежный банк, горбачевский сергей банк и информация про него вы сможете увидеть на сайте.

підготовка поверхні

Ще до визначення способу як вирівняти стіни , ми очищаємо їх від штукатурки, шпалер і фарби. Виявлені дефекти поверхні закладаємо спеціальними складами. Якщо стіни з бетону, то виконуємо насічку або монтуємо штукатурну сітку. На стінах з цегли обробляємо стикувальні шви. Так створюється шорстка поверхня з гарну адгезію, тобто здатністю до зчеплення з вирівнюючим розчином. Зрубують всі виявлені виступи і напливи, після чого виконується грунтовка. Для грунтування ми застосовуємо акрилові водорозчинні склади. Цей етап робіт необхідний для того, щоб виключити в подальшому ризик розшаровування використаних будівельних сумішей. Крім того, застосування грунтовки допомагає збільшити ступінь вологозахищеністю тих матеріалів, які будуть використані для вирівнювання.

Установка маяків

Ми виконуємо вирівнювання стін по маяках, які закріплюються із застосуванням гіпсу або штукатурного розчину. Маячки для вирівнювання стін виготовляються з гнучкого алюмінієвого сплаву і встановлюються після того, як на стіну, на відстані приблизно 20 см від сусідньої стіни, закріплюються суворо вертикально дві дерев'яні рейки. У верхню і нижню частину цих рейок забиваються цвяхи, на які по діагоналі натягується шпагат. Відстань між маяками ми підбираємо таке, щоб воно було сантиметрів на 20 або 30 менше, розмірів інструменту, який передбачається застосовувати для вирівнювання стін. Найчастіше для цього використовується правило. До наступного етапу ми приступаємо після того, як розчин, за допомогою якого кріпилися маячки, затвердів і видалені цвяхи разом з натягнутим на них шпагатом.

приготування розчину

Вирівнювати суміш готується до використання методом добавки в неї води і подальшого розмішування розчину відповідно до доданої до кожного виду суміші інструкції з допомогою низькооборотної дрилі зі встановленою на ній міксерної насадкою. Після перемішування розчин ще не готовий до вживання, так як він повинен простояти деякий час, за яке входять в його склад полімери набухають. Тільки з цього моменту сумішшю можна користуватися. Розбавляти її тепер водою або, навпаки, додавати ще якусь кількість суміші інструкція забороняє через те, що порушується її відсотковий баланс. Однак, з метою економії витрат замовника ми навчилися долати заборону, для чого освоїли науку управління властивостями найбільш часто використовуваних будівельних сумішей.

нанесення штукатурки

Вирівнювання по маяках ми виконуємо, завдаючи за допомогою шпателя розчин на тертку, або ж накидаємо його штукатурною лопаткою, заповнюючи весь простір між маяками. Зайве кількість суміші знімається напівтерком або правилом, що переміщуються в процесі виконання цієї операції по маяках. Вирівнювання штукатурки таким способом здійснюється пошарово. Товщина кожного шару не може перевищувати 3 см, а наступний шар укладається тільки після застигання попереднього. Виконання подальших етапів робіт залежить від наміченого виду подальшої обробки. Вирівнювання стін під плитку, якщо передбачені плиткові роботи, Не вимагає продовження робіт, тоді як для наклейки шпалер або фарбування необхідно виконати затірку поверхні стін поліуретанової теркою, після чого для кращого зчеплення ми практикуємо нанесення фінішного шару грунтовки.

Використання багатошарового способу вирівнювання

Накопичивши більш ніж десятирічний досвід з виробництва малярно-штукатурних робіт , ми рекомендуємо замовникам в процесі вирівнювання стін будівельними сумішами використовувати не один, а два або навіть три шари штукатурки. Причому вирівнювання підлягає тільки останній шар, а попередні залишаються шорсткими, забезпечуючи кращу сцепляемость. У нас такі шари називаються обризг або накривкою. Невелике подорожчання робіт окупається тривалим терміном служби суміші, використаної для вирівнювання стін, а, значить, і тих матеріалів, які будуть застосовані в якості оздоблювальних.

Похожие страницы: