Будівництво на дачній ділянці Україна

Будівництво дачних будиночків і

Це чарівне слово "дача" ... Ще з радянських часів покупка дачі (земельної ділянки для дачного будівництва) означала придбання якогось статусу благополучности сім'ї.

 

Сьогодні дача - це те місце, куди прагнуть громадяни, щоб сховатися від шуму великого міста, місце, де можна подихати свіжим повітрям, та й взагалі відпочити.Для тих, хто тільки збирається придбати "куточок природи", хотілося б дати пару-трійку рад, пише Судово-юридична газета.

 

Отже, якщо ви зважилися придбати земельну ділянку за містом, то вам слід визначитися, для яких цілей ви будете використовувати землю.

 

Справа в тому, що всі земельні ділянки в Україні мають певне цільове призначення, скажімо, для будівництва житлового будинку або для заняття садівництвом і т.д. Якщо ви купуєте землю для будівництва житла, то, спорудивши на ній сарайчик і засіявши залишилася ділянка гречкою (картоплею, кукурудзою і т.д.) ви ризикуєте накликати на себе гнів "земельного інспектора" з усіма витікаючими наслідками.

 

До слова, способи придбання дачних ділянок різні, скажімо, згідно зі ст.131 ЗК України громадяни мають право набувати у власність земельні ділянки на підставі міни, ренти, дарування, успадкування та інших цивільно-правових договорів, укладення яких здійснюється відповідно до ЦК України з урахуванням особливостей, встановлених ЗК.

 

Зрозуміло, порядок продажу і, відповідно, придбання земельної ділянки, що перебуває у державній та комунальній власності, наділений деякими особливостями і складностями, пов'язаними з самою процедурою.

 

В тому випадку, якщо ви твердо вирішили роздобути дачу, то, напевно, самим простим способом реалізації свого бажання можна назвати купівлю земельної ділянки, що перебуває у приватній власності.Але й тут вас можуть чекати труднощі.

 

Адже придбання нерухомості має чітко вкладатися в рамки відповідного законодавства.Для початку це форма договору. Іншими словами, передавши гроші за дачу і отримавши розписку від продавця (гроші отримав, сума така-то, дата, підпис), власником дачі ви не станете, що згодом може привести до безлічі неприємностей.

Возможно, вам понравится:

Ганок в будинок. Основні помилки
Ганок в будинок. Основні помилки

За будівництво багатоквартирних будинків на дачних ділянках оштрафують на 1 млн руб. - Індикатори ринку нерухомості
Не потрібно, наприклад, доводити наявність під'їзних шляхів, соціальної інфраструктури і так далі », - розповів Терентьєв.

У 2015 році в Росії істотно зміниться земельне законодавство - Mangazia
Документ Takoje ПОВИННІ podgotavlivatsâ з мотузкою utverždennyh документів territorialnogo планування, правил, землекористування та забудови району, zemleustroitelnoj документації і роботи інших документа.Розписані ..

Генплан Рязані змінили в частині зонування територій на вулицях Інтернаціональна і Зубкової - РІА "MediaRâzan"
На вулицях поблизу міжнародного центру Perinatalnym planiruetsâ будівництво офісної будівлі регіонального управління Росреестра.Для цього в Генплані замінили зону закладів охорони здоров'я на зону інших обслуговуючих і ділових об'єктів...

Похожие страницы: