Будівництво Фундаментів Дачний Будинок

Освоение участкаперше, Serzik хотів знайти ділянку прямокутної форми і як мінімум 10 соток.По-друге, він обов'язково повинен знаходитися за межею міста, в якому він працює - це Таллінн, або в якому живе - Маарду.

 

Через деякий час знайшовся відповідний ділянку, але коштував він дуже дорого. Тому йому довелося взяти кредит, але для цього знадобилося збирати багато паперів.
Після придбання ділянки він став оглядати будинок і прилеглі будови.Походивши по будиночка і лазні, він виявив: що підлоги гнилі, дах тече. Тому будиночок, вирішив повністю розламати, і будувати новий, з нуля.

 

 

Освоєння ділянки

 

У 2007 році, з весни до осені він збирав необхідні документи і готував на ділянці місце під будівництво будинку.За цей час він встиг зробити:

 

   
 1. Відкопав річну водяну трасу до водопровідної магістралі, і врізав туди нову трубу;
 2.  
 3. Розпиляв все яблуні та сливи і вручну викорчував майже всі пні;
 4.  
 5. Зламав парник разом з фундаментом;
 6.  
 7. Розібрав старий дачний будиночок до фундаменту;
 8.  
 9. Замовив проект. Його робили 8 місяців, тому що були зміни. Але перш, ніж робити проект, потрібно було отримати умови проектування.Щоб отримати умови проектування, в управлінні йому сказали, що потрібна геодезія ділянки.

Возможно, вам понравится:

Садовий дачний будинок з
Садовий дачний будинок з
гвинтові палі для дачної будинку
гвинтові палі для дачної будинку

У Ульяновської області починається реалізація нової сімейної політики

- Новини Ульяновськ "Media73"
Ні .. не більше одного мільйона рублів. Схеми Mnogodetnym, imeûŝim три і більше дітей, одноразово надаються безкоштовно для нерухомості Земельна ділянка на individuālās житлово-dačnogo будівництва, у віданні особистих podsobnogo господарств і садівництва.


Похожие страницы: