Будівництво Дачних щитових будинків

Shema_2.jpg Каркасний будинок - по-справжньому вигідне вкладення капіталу

 

Ви вирішили комфортно провести літо на власній присадибній ділянці, або навіть переїхати жити за місто? Ви цінуєте власний час і фінансові кошти, віддаєте перевагу раціонально витрачати будь-які ресурси? Хочете, щоб ваш будинок працював на вас не тільки як дах над головою?

 

182.jpg Будівельна компанія «Чарівник» пропонує купити типовий або замовити за індивідуальним проектом комплект матеріалів для будівлі каркасного будинку.

 

Але справа навіть не в тому, що розцінки на будівництво або покупку - найдемократичніші показники на галузевому ринку нерухомості.Якщо говорити про каркасних і каркасно-щитових дерев'яних будинках «під ключ» - це ідеальний за ціною варіант сезонного або постійного житла для дачі.Він володіє масою переваг.

 

307.jpg Купити або замовити будівництво каркасно-щитового будинку стоїть вже тому, що він феноменально довго зберігає тепло і максимально корисно використовує навіть малі його кількості і поступово окупає витрати на придбання.Ваш будинок починає працювати на вас, зменшуючи суми в платіжних квитанціях.

 

У це складно повірити, але доведено власниками - економія на комунальних платежах в порівнянні з цегляними будівлями і квартирами становить 70%.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

ROPS: дешево дача в замку - Портал BN.ru
На північ від села знаходиться великий котеджне масив "нових ROPS", який включає в Собі навколо Десять некомерційна Товариство - "Луч", "Baltiec-3", "Metrostroevec-1", "Koltin", "Михайлівське" та інші.

Похожие страницы: