Як знайти найвигідніший кредит

Не менш актуальна проблема - знайти найвигідніший кредит. Зробити це досить просто - задайте консультанту всього два питання: щомісячний платіж і підсумкова сума переплати. Для цього достатньо просто зателефонувати в банк по телефону.

На сайті credit24h.in.ua/about-service/ ви можете дізнатися все про Credit24h in UA.

- Звичайно, точні цифри можна назвати тільки після того, як фахівці врахують всі фактори: розмір заробітної плати, можливість застави майна, згода на добровільне страхування життя і так далі, - каже Олена Куценко. - Але приблизну суму вам зможуть назвати відразу ж. Порівнявши пропозиції, виберете два-три найбільш підходящих і вирушайте в відділення відповідних банків.

Нерідко година, проведена з телефонною трубкою, може значно заощадити ваші кошти. По-перше, немає універсально вигідних банків. У одних дешеві автокредити, інші пропонують хороші процентні ставки по споживчих позиках, треті виграють за рахунок іпотеки. Крім того, варто уточнювати, чи немає за даним видом кредиту спеціальних акцій або субсидій. Як правило, на цільових кредитах переплати значно нижче.

Потрапивши в сезонну акцію, можна теж заощадити чимало коштів.

Згідно з дослідженням, завжди порівнюють банківські послуги лише 19 відсотків амурчан. Половина займається цим час від часу, а чверть людей взагалі вважає за краще не ускладнювати собі життя цим питанням.

Похожие страницы: