Як розділити приміщення на зони

КІМНАТНА МАТРЬОШКА

Розмежувати на зони можна велику і маленьку кімнату. В тому і іншому варіанті вирішуються функціональні завдання. Буває необхідним розділяти кімнату, де повинні бути: спальня, вітальня і робоча зона. Все це на території одного приміщення.

Купити Т-профіль для плитки алюмінієвий можна на цьому ресурсі за найкращою ціною від виробника

Перегородки для кімнат - це цікавий і стильний спосіб зміни простору. Ви можете вибрати будь-яку висоту і ширину. Буде вона пропускати або не пропускати світло. Все залежить від вашого смаку і переваг.

ЗОНУВАТИ МОЖНА

МЕБЛЯМИ

Відкриті стелажі лідирують в списку меблів для зонування. Далі йдуть шафи, тумби, комоди та інша невисокі меблі для зберігання речей. Популярним елементом розмежування є диван.

ГІПСОКАРТОНОМ АБО ФАНЕРОЮ

Перегородку такого типу можна підсвітити, зробити фігурної, підвести електрику. Декорувати будь-яким способом.

ТЕКСТИЛЕМ

При зонуванні текстилем в хід йде все: штори, гардини , тюль. Це можуть бути щільні тканини в комбінації з повітряними. З подхватами або утяжелителями. Існує величезна безліч колірної гами і принтів, що додасть родзинку. Тут сміливо давайте простір вашій уяві.

ДЕКОРАТИВНИМИ ПЕРЕГОРОДКАМИ

В даному варіанті політ фантазії не обмежений. Пам'ятайте про те, що такі перегородки умовно поділяють простір. Ковані і ажурні. З металу, скла і дерева. Використовуйте матеріал і дизайн, який вам до душі.

ШИРМОЮ

Головна перевага ширми полягає в її мобільності. Її можна переміщати з місця на місце. Матеріал, з якого зроблена ширма буває різним. Дерев'яний, пластиковий або металевий.

ВСТАНОВИВШИ ЗОНУВАТИ ПЕРЕГОРОДКУ В КІМНАТІ НЕ ПОТРІБНО РУЙНУВАТИ ПІДЛОГИ І СТІНИ. ВОНА ПРАКТИЧНА І ЕСТЕТИЧНА.

Похожие страницы: