Вибираємо покриття для кухні: керамограніт або плитка?

Який матеріал для кухні підходить більше: керамограніт або плитка? Це питання часто задають ті, хто починає ремонтні роботи в настільки складному просторі. А тому, важливо знати, чим обидва матеріали відрізняються і який з них виявиться найбільш підходящим. Чому в деяких випадках краще вибрати плитку, а в інших - керамограніт купити потрібно буде обов'язково. У зв'язку з цим, перед придбанням важливо дізнатися про властивості двох подібних оздоблювальних матеріалах, а також про важливу різниці між ними.

Купить керамогранит отличного качества по выгодной цене вы можете на сайте нашей компании.

Щоб полегшити вибір і допомогти вам зорієнтуватися в розмаїтті товарів, ми хочемо розповісти про плитці і керамограните все, що має значення.

Детальний опис плитки (кахлю)

Перше, що відрізняє між собою матеріали - це спосіб їх виготовлення. Цікаво те, що для створення двох видів матеріалів використовується приблизно один склад. Суміш піску, глини і мінералів в різної консистенції застосовується для отримання початкової суміші обох випадках.

Далі, склад піддається випалу, в результаті чого виходить готова до застосування плітка.Такой матеріал більше підходить для обробки стін, але при повторному пресуванні і випалюванні він набуває додаткові якості міцності, тому оптимальний і для обробки підлоги. По суті, весь процес виробництва являє собою традиційну технологію, яка дозволяє отримувати самий практичний з матеріалів. Але у кахлю є і свої особливості ...

Він: довговічний, не схильний до дії вологи; має оригінальні колірні рішення. Подібними властивостями володіє і керамограніт, але він вважається більш міцним. Важливим є те, що плитка завжди коштує дешевше, ніж керамограніт, що і впливає на її більший попит. Вам же, варто врахувати, що кахель будь-якого типу схильний до вигоряння кольору, що і є основним мінусом даного матеріалу.

Про керамограніт, його переваги та особливості

Безперечно, керамограніт в Мінську дуже популярний. На нього звертають увагу багато покупців, набувають його саме для кухні частіше інших видів матеріалів. Процес його виготовлення (як говорилося раніше) подібний до технології виробництва кахлю, але він більш вдосконалений. Коліровка суміші з глини і піску, мінералів виробляється на першому етапі. Додавання барвника елемента дозволяє домогтися єдності кольору всієї товщини полотна, що не характерно для кахлю.

А тому для керамограніта вигоряння фактично виключено. Це для багатьох покупців і служить головним приводом для того, щоб купити керамограніт, який багато років зберігає свій ідеальний первозданний вигляд. Формування елементів і пресування, а далі випал при температурі 1300 градусів - ось, основні етапи створення міцного матеріалу - керамограніта. В інших же характеристиках він схожий з кахлем.

Відрізняє керамограніт низька пористість, яка збільшує практичні показники матеріалу стійкості до вологи, температурних перепадів. Через своїх особливих характеристик керамограніт нерідко використовують не тільки для обробки внутрішніх приміщень, але і для вулиці. Він, в порівнянні з кахлем, стійкий до морозів, зносостійкий.

Корисна інформація!

Вага керамограніта значний, що ускладнює транспортування. При всіх своїх особливостях він крихкий, тому слід забезпечити акуратну транспортування. Хочемо нагадати, що ціна керамогранита більше, тому, облаштовуючи кухню із застосуванням цього матеріалу витрати будуть вище. Ми рекомендуємо!

Зверніть увагу, що керамограніт дуже добре підходить саме для кухні . Матеріал міцний, а тому для кухні він - найкраща альтернатива. Падіння каструль або будь-який інший кухонного начиння для нього не небезпечно; часте миття підлоги теж не вплине на зовнішній вигляд матеріалу. Він збереже красу, буде багато років радувати вас.

В якості підлогового покриття він виправдає всі покладені на нього надії, а якщо ви вирішите використовувати полотна керамограніта і для стін, то і тут він вас не разочарует.Но і кахель виявиться не найгіршим рішенням. Для створення фартуха на кухні саме він буде перевершувати керамограніт, тому в подібному випадку плитка виявиться підходящим варіантом і, що важливо, не найдорожчим.

Похожие страницы: