Реставрація старого дивана своїми руками і Kosair

Не варто поспішати викидати старі меблі, навіть якщо вона простояла на вулиці протягом якогось часу. Зверху оббивка може бути пошкоджена, пошарпані і витерта, але кістяк і пружини будуть ще міцнішими, і якщо замінити тканину і наповнювач, то річ зможе прослужити ще довгий час.

Подаруйте нове життя свій меблів разом з майстрами kosair.com.ua, вони зроблять все, щоб ваша меблі були як нова.

Процес реставрації
Насамперед потрібно очистити від старого лаку ніжки дивана. Можна це зробити механічним способом, а можна вдатися до допомоги спеціальних засобів, які швидко розчинять старе покриття, і ви з легкістю від нього позбавитеся.

Очищені, зашкуренние тонкої наждачним папером або шліфувальним інструментом ніжки, покрийте заново. Коштів для обробки деревини на ринку дуже багато, вибирайте те, що вам більше подобається.

Тепер прийшла пора позбутися старої оббивки. Якщо вона закріплена меблевими скобами, то їх потрібно відігнути, але так, щоб не пошкодити каркас.

Нутрощі дивана складаються з декількох шарів, такого собі «бутерброда» з пружин і ватину (поролону), скріплених між собою.

Старий ватин збивається в грудку, втрачає свої якості і його необхідно зміцнити.

Найпростішим і зручним рішенням стане посилення ватину поролоном. Товщина його повинна бути сантиметрів 5-8, а якість високим, інакше він швидко прийде в непридатність і вам знову потрібно буде його міняти. Краще від шкодуйте грошей відразу. Поролон можна застелити поверх старого матеріалу, або прибрати ватин зовсім і обмежиться тільки поролоном.


Тепер диван став не тільки вище, але і набагато м'якше.

Перш, ніж обтягнути диван тканиною, варто спочатку зробити ще один чохол. Для нього послужить однотонна тканина, її головне завдання - скріпити все елементи начинки разом.

Для оббивки краще вибрати щільну меблеву тканину з хорошою фактурою. Забарвлення - на ваш розсуд, але ось на якість варто звернути особливу увагу.

Закріплювати тканину на каркасі дуже зручно за допомогою меблевих скоб, головне, не перестаратися, щоб не пошкодити оббивку.

Якщо все-таки це сталося, то виправити дефект можна за допомогою текстильного клею.
Закінчивши з сидінням, переходимо до оновлення спинки. Тут все просто: знімаємо стару оббивку, для того, щоб спинка стала м'якшою і пухкою, обтягуємо її шаром синтепону, а потім надягаємо новий чохол.

Верхня частина чохла шиється з двох частин, з використанням декоративної стрічки.

Похожие страницы: