Поради по ремонту ванної кімнати и как выбрать душевой гидромассажный бокс

А чи знаєте ви, що зазвичай, при ремонті квартири цілих 50% від загальної вартості ремонту йде на ремонт санвузла? А якщо мова йде про ремонт з повною заміною горизонтальної внутрішньоквартирної розводки інженерних мереж (каналізації, водопостачання), то частка ремонту ванни і туалету часто становить і 80% вартості! Мабуть, це вагомий аргумент, щоб особливо уважно продумати всі деталі, перш ніж приступати до ремонту, адже ціна помилки в даному випадку буде особливо висока.

Как правильно выбрать перед покупкой душевой гидромассажный бокс Вы можете у знать на сайте http://www.graffiti.od.ua/news/kupit-gidromassagnuy-boks, а так же специалисты "Граффити" проконсультируют вас.

Ремонт у ванній кімнаті - це той самий випадок, який зажадає від майстрів різноманітних і специфічних навичок. Необхідно добре розбиратися в сантехніці і її установці, передбачити складності роботи з тими чи іншими матеріалами в обробці з урахуванням вологого середовища приміщення. Кращим радою для вдало проведеного ремонту без сумних наслідків мабуть буде довіриться професіоналам своєї справи. Так ви позбавите і себе від головного болю не тільки на час самих ремонтних робіт, а й на роки вперед. Адже неправильно встановлена сантехніка та труби дуже скоро нагадають про себе прикрими податком і протечками, і в кращому випадку їх доведеться лагодити заново, в гіршому - ви можете і залити своїх сусідів знизу.


Якщо ви збираєтеся зайнятися подібним ремонтом, у нас є кілька практичних порад для вас.

1. При заміні обробки підлоги рекомендується пристрій гідроізоляції з випуском гідроізоляційного матеріалу на стіни.
2. При заміні трубопроводу можна використовувати не сталеві труби, а з латунні, мідні і металлопластіковиеластіковие - вони довговічніші, більш технологічні і безпечні екологіческі.логіческі.
3. У змішувачі (в т.ч. дорогі) рекомендується встановлювати механічні (сітчасті) фільтри. Такі фільтри грубої очистки оберігають від попадання сторонніх включень в змішувачі і продовжують їх термін служби.
4. При установці фільтрів на змішувачі, не зайвим буде заодно встановити лічильники гарячої та холодної води. Як показує практика, оплата за лічильниками знижує витрати на оплату води приблизно в 5-7 разів!
5. Рекомендується слив на ванну вибирати із пластику, рейкова стеля - металевий, двері і наличники - дерев'яні, або з вологостійкої фанери (але не ДСП і не оргалітовие).
6. При влаштуванні екрана під ванну варто залишити можливість доступу до зливу-переливу, а не закладати його повністю плиткою.
7. Сталеві і чавунні ванни (душові піддони) необхідно заземлювати в уникненні нещасного випадку.
8. За європейськими стандартами висновки змішувачі розташовані так: праворуч - кран з холодною водою, зліва - гарячий.
9. Якщо санвузол маленький, краще використовувати світлі матеріали - це візуально збільшить внутрішнє кімнатний простір, зробить приміщення більш легким. Зоровому збільшенню приміщення так само сприяють дзеркальні і глянцеві поверхні.

Звичайно ця невелика добірка рад не дозволить всі ваші запитання, а тільки звернуть увагу на деякі моменти.

Источник статьи: http://www.graffiti.od.ua

Похожие страницы: