Будуємо дах самостійно

Багато людей, купивши земельну ділянку, бажають побудувати свій будинок. Його зведення можна довірити фахівцям, але в цьому випадку, крім витрат на матеріали доведеться викласти гроші і будівельникам. Побудувати будинок самостійно також цілком реально. Правда у вас піде на це більше часу, доведеться попросити допомоги у близьких. Адже одному досить незручно займатися будівництвом, наприклад, зводити дах. Поговоримо про це більш детально.

Только для Вас пoрнo видео онлайн лучшее качество и гарантируем приятное время проведения.

Спочатку варто вирішити, яка дах вам необхідна. В даний час їх багато: подвійні, односхилі, чотирьохскатні, мансардні, шатрові, пірамідальні і ін. Для будівництва садового будинку частіше застосовують подвійні дахи, які представляють собою два ската (площині) спираються на стіни, утворюючи трикутник. Зведення такої покрівлі вважається досить простим і нескладним. Крім того, вона довговічна. Для неї можна використовувати практично будь-який матеріал.

Перед початком будівництва визначитеся з тим, в якому регіоні проводиться зведення, яка кількість опадів випадає. Ці деталі врахуйте при виборі конструкції і всіляких деталей.

Отже, найголовніше, правильно встановити балки перекриттів. Для цього найкраще підійде дерев'яний брус. Вони ставляться тільки на стійки стін на відстані приблизно двох метрів один від одного. Також потрібно врахувати відстань від стіни з зовнішнього боку будинку. Воно повинно складати 50 см. Це допоможе вберегти стіни від води, що стікає по даху.

Наступним етапом побудови даху є установка крокв. Вони вважаються несучими елементами будується конструкції, тому їм потрібно приділити особливу увагу. Крім усього іншого, вони знаходяться під нахилом. Коли крокви укладені, потрібно зробити їх обрешітку, для цього вибирайте тільки якісні і надійні кріплення. Чудово підійдуть скоби і болти. Зверніть увагу, що саме на крокви буде укладатися покриття покрівлі.


Після всього вище описаного починається процес укладання покрівельного матеріалу. Якщо при цьому ще присутні будь-які сумніви, можна порадитися з фахівцями. Якщо ж результат своєї праці вас влаштовує і не викликає побоювань можна продовжити. Після закінчення закриття даху стоїть ізолювати всі несучі конструкції. Для цього використовуйте теплоізоляційні матеріали. Це допоможе продовжити «життя» деталей покрівлі та забезпечить підтримку потрібної температури в приміщенні. Для довговічності дерев'яних деталей даху стоїть обробити їх складом, який вбереже від гниття і грибка.

Похожие страницы: