Будівництво заміського будинку Відгуки

обязательное армирование каждого четвертого ряда блоков  

1. Vozniknovenie treshtin gazobetonnиh стіна

 

користувачі Nekotorиe soobshtayut, Chto то zimи з gazobetonnoy протяжний poyavilisy treshtinи.Однак перш, ніж виносити вирок, слід розібратися в дійсних причинах утворення тріщин, т.к. в більшості випадків це питання не стосується самого газобетону як матеріалу.

 

Найчастіша і по суті головна причина - неправильно виконаний фундамент.Або сам фундамент виконаний неправильно (нерідкі помилки в армуванні), або не враховані особливості земельної ділянки (грунти, рельєф, рівень грунтових вод).З цієї причини, треба сказати, піде тріщинами стіна з будь-якого каменю, будь то цеглина, керамзитобетон, пінобетон або газобетон.

 

Також може привести до утворення тріщин порушення технології кладки стін з газобетону, насамперед правил армування стіни.І лише в останню чергу - якусь роль може зіграти застосування газобетону кустарного виробництва, де дозування інгредієнтів проводиться «на око».

 

2. Крихкий, низька несуча здатність

 

Часто стверджують, що газобетон занадто крихкий матеріал.Заводський автоклавний газобетон по щільності (і, відповідно, за характеристиками міцності) має марки D400, D500 і D600.У заміському будівництві в основному застосовується марка D500, т.к. це і легкий, і теплий, і досить міцний матеріал (СНиП допускає будівництво будинків з нього до 3-х поверхів).D400 тепліше, ніж D500, але крихкий, а D600 більш міцний, зате має більш високу теплопровідність (т.е. холодний).

 

Якщо говорити про марку D500, то, звичайно, він крихкий в тому сенсі, що якщо по ньому вдарити сильніше молотком, то він розколеться.Але точно так само розколеться цегла, якщо вдарити молотком посильніше.Втім, кращий суддя в цьому питанні - досвід застосування газобетону на протяг 80 років, який свідчить, що газобетон - надійний стіновий матеріал, що витримує всі виникаючі в малоповерховому будівництві навантаження.Треба лише дотримуватися технологію кладки газобетонних стін, що включає обов'язкове армування кожного четвертого ряду блоків (див.фотографії).

 

Не можна залишати без даху на зиму

5.  

Газобетон - парогазопроніцаемий матеріал, т.е. він «дихає» (дифузно пропускає через себе повітря, забезпечуючи подвійний газообмін в приміщеннях протягом доби).За показником Парогазопроникність він відрізняється від дерева на тисячні частки.

Возможно, вам понравится:

Фундамент заміського будинку. Як
Фундамент заміського будинку. Як

Іпотека на нежитлову нерухомість буде дешевшати - Портал про нерухомість Realto.Ru
.. І житлової нерухомості у стадії будівництва Порівняйте важко.Адже багато забудовників, підказує керівник відділу продажів компанії «К55» Євгена Семенова, щоб отримати максимальну вигоду, воліють не продавати комерційні об'єкти, поки будинок не зданий.

Похожие страницы: