Будівництво Заміський Будинок Економ Класу

Ціна: 644 тис.руб

 

Ціна: 988 тис.руб

 

Ціна: 963 тис.руб

 

Мій збірки в zanimaemsâ dačnyh будинку Економ класу, в kotoryh, між тим, все необхідне для комфортного проживання.Крім того, і виглядають вони зовсім не як малобюджетна нерухомість: всі наші проекти побудовані відповідно з модними тенденціями, перевіреними часом.Загляньте в каталог і переконайтеся в цьому самі. Чарівний Дачний будинок 6х6 м, яскравий Дачний будинок 7, 8х7, 2 м, представницький Дачний будинок 6, 85х8 м - серед наших каркасно щитових будинків ви напевно знайдете той, який близький вашому серцю.

 

Такі проекти мають ряд переваг. По-перше, вони не дають усадку, тому приступати до їх внутрішній і зовнішній обробці можна відразу після закінчення будівельних робіт.По-друге, зводяться зі швидкістю, властивою лише каркасним економ домівках.Дерев'яні, вони анітрохи не поступаються за якістю цегляним, а за деякими параметрами навіть виграють.Наприклад, «дихають», та й взагалі вважаються більш екологічними. Це третя перевага.

 

Окремої уваги заслуговують наші садові будиночки.Головним їх плюсом можна назвати неймовірно низьку вартість. Такі дачні об'єкти, звичайно, не дуже зручні для тривалого проживання, але ж найчастіше цього й не потрібно.В іншому ж вони просто прекрасні - екологічно безпечні, зручні і довговічні.Щитової садовий будиночок - це кращий варіант для тих, хто хоче відпочивати на природі з максимальним комфортом, але мінімальними фінансовими витратами.Компактний Здоровань, стильний Еталон Плюс, просторий Добрий вечір і ще безліч інших модельних варіантів - вибирайте свій і оформляйте замовлення на його будівництво.Щитові збірні будинки зводяться дуже швидко, тому вже дуже скоро ви зможете відправитися в своє готове заміське гніздечко.

Возможно, вам понравится:

МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ
МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ

Інвестиції в землю: можна заробити 200-300%, а можна все програти - CІА
«Можна стверджувати однозначно, що в період зростання курсу долара і євро, неясною ситуації з закриттям банків, багато людей кинулися скуповувати нерухомість - у тому числі і заміську, - погоджується Михайло Кондирєв, керуючий партнер компанії« 33 Селища »... Не приділяють достатню увагу ..

Загородки без складнощів - Informacionnoe Агенти SIA-ПРЕСС
Угоди, у вчиненні на složnee сільській власності, ризику в перспективі більш, при покупці не МОЖЕ obnaružitsâ вага підводні камені: чи не точні документи, оформлені в будівлю або землю, чи НІ, труднощі під час роботи з декількома sobstvennikami, Нюанси законним..

Похожие страницы: