Будівництво Заміських Гаражів

2. Металевий каркас
за каркасною технологією і газобетону за своєю собівартістю приблизно однаково.Остаточна вартість залежить від застосування будівельного матеріалу, вибору фундаменту, висотою стін проекту і т.д.

 

Будівництво гаража на ділянці, вибір фундаменту

 

Під комплексне будівництво гаража застосовують стрічковий або плитний фундамент, на пристрій якого будуть спиратися несучі стіни споруди.У последее час до речі все частіше зустрічається використання гвинтових паль.

 

Choice фундамент під будівництво гараж на ділянці залежить від Того, дамби Грунт на ділянці, а також дамб planiruetsâ виконують секс - бетон або дерево.Також важлива ще й загальне навантаження самої конструкції.

 

Будівництво гаража - конструкція даху та оздоблення

 

Далі будівництво гаража входить в наступний етап: будівництво даху та монтаж покрівлі.Найбільш часто це відбувається методом створення дерев'яної кроквяної системи, з покриттям на неї покрівлі з металочерепиці, профлиста, ондулина або Катепал.

Возможно, вам понравится:

МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ
МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ

Будівництво під вікнами: не тільки незручності, а й бонуси - Індикатори ринку нерухомості
«Це будівництво обговорювалося і на Міжвідомчої комісії з точкової забудови, і на публічних слуханнях по генплану, і скрізь приймалося рішення про будівництво тільки ФОКу, - розповідає Олена Морозова, юрист, який курирує в партії« Яблуко »роботу із зверненнями громадян... «Припустимо ..

Похожие страницы: